Marta Kaczyńska o wyprowadzce: Nikt mi nic nie powiedział

Dlatego nie spieszyła się z wyprowadzką.

Głos w aferze pałacowej (Bronisław Komorowski nie może się wprowadzić ponieważ przedłuża się remont) zabrała Marta Kaczyńska. W rozmowie z "Faktem" powiedziała:

Nikt ze mną nie rozmawiał, a przecież jeśli szybko potrzebny był remont, to ktoś mógł mi o tym powiedzieć.

Marta klucze oddała 5 lipca i jak wyjaśnia, nikt nie prosił jej o wcześniejsze oddanie. Tłumaczy też jak ciężko jej było pakować pamiątki rodziców.

Trudno to robić mieszkając w innym mieście. Ktoś mógł mi wyznaczyć jakiś termin na zabranie rzeczy, a nic takiego nie usłyszałam.

Już w trakcie kampanii tabloidy pisały o przedłużającym się pobycie Marty w Pałacu Prezydenckim.

 

Zobacz także:

Kaczyńska chce wydać pamiętniki swojej matki!

Dubieniecki w liceum nieźle rozrabiał

 

 

Więcej o:
Komentarze (134)
Marta Kaczyńska o wyprowadzce: Nikt mi nic nie powiedział
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 36 razy 30

  JAKBY CZYTALA PLOTKA TO BY WIEDZIALA, ZE MA SIE WYPROWADZIC ! ;)

 • sansa

  Oceniono 38 razy 18

  Rzeczywiście ciężko się było domyślić, że trzeba oddać klucze. A tym ciężej było spytać, do kiedy jest termin ich zdania. Ani ona, ani jej piękny Dupieniecki nie wpadli na to? Po prostu nieodrodna bratanica swojego cynicznego wujaszka.

 • ina.

  Oceniono 24 razy 16

  Ładnie kłamie. Myśli, że ludzie są głupi i w to uwierzą?! My, czytelnicy Plotka, wiedzieliśmy, że ma się jak najszybciej wynieść z Pałacu Prezydenckiego, a ona nie wiedziała? Litości.

 • andyy

  Oceniono 26 razy 14

  Widać nie grzeszy inteligencją...Jak gospodarza nie ma w domu,goście zaraz powinni się wynieśc.Ten rozdział w życiu jest zamknięty,chyba że czemuś to służy.Nigdy się nie dowiemy,jaka była przyczyna katastrofy,więc dywagacje nie na tym forum

 • jerzu

  Oceniono 19 razy 13

  "ja nic nie wiem ja tu tylko sprzątam", niech już nie gada takich głupot że nic nie wiedziała o tym że musi oddać klucze do pałacu, przecież każdy logicznie myślący człowiek wie o tym że jak wybrano prezydenta musi on gdzieś zamieszkać, a pałac prezydencki to chyba jego siedziba, teraz będzie mówić że nic nie wiedziała, pewnie mąż jej kazał przedłużać to całe pakowanie bo chciał sobie jeszcze pomieszkać w pałacu, szkoda gadać

 • princess_leya

  Oceniono 26 razy 12

  No jasne, nie wiedziała... No litości, niech nie udaje głupszej niż jest.

 • toj

  Oceniono 30 razy 12

  CZY ONA NAPRAWDĘ JEST NIENORMALNA,CZY MYŚLI,ŻE MY WSZYSCY JESTEŚMY NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁOWO??BEZCZELNE BABSKO!!! DOROSŁA OSOBA,"PRAWNIK" I JEJ NA PIŚMIE POTRZEBNE SĄ INFORMACJE,ŻE KLUCZE TRZEBA ZWRÓCIĆ???!!!!! KPINA I CYRK!!!!JUŻ GŁUPSZEGO TŁUMACZENIA WYMYŚLIĆ NIE MOGŁA.

 • grabarz_001

  Oceniono 23 razy 11

  To chyba ONA, jak i jej tatuś mieli służyć POLSCE ,a nie odwrotnie !!!

 • balbina

  Oceniono 17 razy 11

  Niby wykształciuch a taka ograniczona:(:(Ale Kaczyńscy mają w genach zmienianie faktów na własne potrzeby!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX