Gosia Andrzejewicz porzuciła swoich fanów. SZOK

"Nigdy już nie uwierzę w słowa Gosi" - pisze do nas zrozpaczona fanka.

Gosia Andrzejewicz znana jest ze swojego związku z fanami. "Gosiomaniacy" byli wiernymi odbiorcami jej twórczości i klientami w internetowym kramiku ze zdjęciami po 2 zł. Piszemy byli, bo najwyraźniej Gosia zamierza zmienić odbiorców. Oto co napisała do nas jej zrozpaczona fanka (uprzedzamy, że zachowaliśmy oryginalną pisownię):

Od początku kariery jestem wielką fanką Gosi Andrzejewicz. Dużo rozmawiałyśmy przez telefon spotykałyśmy się, poznałam jej tatę i producenta . Gosia mówiła zawsze "nie wyobrażam sobie życia bez fanów, są dla mnie najważniejsi "kocham was! ." A teraz wyznała , że zmienia target fanów i nie będzie tworzyć już muzyki dla nastolatków! Gosia w przyszłym roku wydaje płytę i teledysk powiedziała że dla osób. ok . 22 letnich . Tylko jej główni fani to 13-18 lat . Czy to oznacza że jej kolejną płytę kupią tylko 3 OSOBY? Nigdy już nie uwierzę w słowa Gosi mówiła że fani są dla niej najważniejsi, a co teraz robi wyrzuca ich !!

Fanom Gosi radzimy wyrzucić z domu wszystkie ostre przedmioty, bo ich idolka może jeszcze nie raz zaskoczyć nowymi pomysłami na karierę. Żeby nie kusić losu, polecamy też znaleźć sobie inny obiekt westchnień. O! Na przykład Dodę, która jest młodsza od Gosi. O całe 30 dni...

 

Artemis

 

Zobacz także:

Nowy klip Andrzejewicz w stylu disco polo. Wideo

Gosia Andrzejewicz na ostro

Gosia Andrzejewicz lansuje się biustem