Brat Kukulskiej chce zrobić karierę

Zacznie od "Puszka okruszka"?
Idzie w ślady siostry Brat Kukulskiej chce być piosenkarzem. Ciekawe czy zacznie od "Puszka okruszka"? Brat Natalii Kukulskiej Piotr coraz częściej pojawia się na imprezach i w modnych klubach Warszawy. Marzy o karierze piosenkarza i wkrótce zamierza zadebiutować Brat Natalii Kukulskiej Piotr coraz częściej pojawia się na warszawskich imprezach i w modnych klubach. Podobno chłopak marzy o takiej karierze, jaką zrobiła jego siostra. Jak podaje "Życie na gorąco", wkrótce zadebiutuje: "Piotr od dawna zamęczał tatę, siostrę i jej męża prośbami o pomoc w nagraniu piosenki, ale dopiero teraz pojawiła się taka szansa." Ojciec obiecał, że napisze piosenkę dla syna. Czy będzie to przebój na miarę pierwszych piosenek Natalii Kukulskiej? Poczekamy, zobaczymy. Ciekawe czy Piotr zrobi taką samą karierę jak mama czy siostra?

BratNatalii Kukulskiej Piotr coraz częściej pojawia się na warszawskich imprezach i w modnych klubach. Podobno chłopak marzy o karierze takiej jak siostra. Jak podaje "Życie na gorąco" wkrótce zadebiutuje:

Piotr od dawna zamęczał tatę, siostrę i jej męża prośbami o pomoc w nagraniu piosenki, ale dopiero teraz pojawiła się taka szansa.

Ojciec obiecał, że napisze piosenkę dla syna. Czy będzie, to przebój na miarę pierwszych piosenek Natalii Kukulskiej? Poczekamy, zobaczymy. A dla przypomnienia poniżej największy przebój matki Piotra, czyli Moniki Borys - "Co ty Królu złoty?". Ciekawe czy Piotr zrobi karierę jak mama czy jak siostra?

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Kukulska w dziwnym kombinezonie

Mąż Kukulskiej: Nie akceptuję operacji

Nowy teledysk Natalii Kukulskiej "To jest komiks". Wideo