To już pewne Kalata w "Tańcu z gwiazdami"

Wystarczy schudnąć 38 kilogramów by trafić do show.

Powoli mamy coraz więcej nazwisko osób, które pojawią w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Jedne są mniej prawdopodobne, a drugie bardziej. Osobaa związana z show powiedziała w rozmowie z Plotkiem, potwierdziła że na 100% zatańczy Anna Kalata.

 

Od czasu gdy schudła 38 kilogramów stała się bardziej atrakcyjna fizycznie i dla mediów. Sesje zdjęciowe, programy telewizyjne, a teraz nagroda w postaci "TzG". Gratulujemy Kalacie, chyba było warto wyjechać do Indii!

 

Zobacz także:

Zostań fanem Plotka na FACEBOOKU

Wow! Anna Kalata na okładce "Shape", mniej o 38 kg

Ile frytek jada Kalata?

https://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=taniec%20z%20gwiazdami
Więcej o:
Komentarze (24)
To już pewne Kalata w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się
 • seznam

  Oceniono 27 razy 19

  Ja tylko przypomnę, że ta "gwiazda" była w Samoobronie, a jako minister pracy w dość dwuznacznych okolicznościach otrzymała milion zł odszkodowania od PZU. Teraz gawiedź ją wynagrodzi za to, że schudła i wyładniała. Pamiętajmy jednak co w środku niej siedzi.

 • lukis

  Oceniono 23 razy 13

  I znowu kłamiecie... żadna osoba związana z show plotkowi nic nie powiedziała! W piątek Plejada potwierdziła jej udział. Nie kompromituj się plotku, prawda jest taka, że wy nigdy nie wiecie kto zatańczy, podajecie nazwiska bez potwierdzenia, a potem połowa okazuje się nieprawdziwa .. żal!

 • lukis

  Oceniono 10 razy 10

  skoroszanka i ffortaleza - Kalata już nie jest posłanką od trzech lat. Teraz zajmuje się biznesem.

 • grabarz_001

  Oceniono 14 razy 10

  Niejaki mikado , na plotku zamieścił komentarz , że pani Kalata zwinęła lekką rączka 1,5 bańki ,jeżeli tą miarką mierzy się gwiazdy ,to faktycznie ,nią jest !!!

 • opetany

  Oceniono 6 razy 6

  politycy na parkiecie. gratuluję.

 • 1ania112

  Oceniono 20 razy 6

  Tearaz chce wykorzystać swoje 5 min! Żałosne!

 • limonka86

  Oceniono 9 razy 5

  Jej metamorfoza świetna sprawa-gratuluję. A TZG już czas zakończyć ten program - od dawna nazw jest nieaktualna.Bo niby jakie tam gwiazy tańczą?

 • sarna8

  Oceniono 7 razy 5

  Świat zwariował....Osobowością nikt juz nie przegoni / w TG/ Kasi Grocholi, bo to klasa i wdzięk! Sama szczupłość to niestety zbyt mało,żeby zjednać sobie widzów/ mam taką nadzieję.../ Myslę, że szczupła sylwetka to zbyt mało,zeby w życiu osiagnać sukces....Jeżeli sie mylę - zmieniam postanowienie,że do końca roku przytyje 3 kg :)

 • jarek

  Oceniono 19 razy 5

  to Pani Kalata jest Gwiazdą ? Nie wiedziałem do tej pory że wystarczy byc ministrem a juz zostaje się gwiazdą stacja TVN zeszła juz całkowicie na psy i to na psy nie RASOWE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX