Wow! Anna Kalata na okładce "Shape", mniej o 38 kg

Była minister już jest gwiazdą show-biznesu. Teraz "Taniec z Gwiazdami"?
Kalata na okładce "Shape" Była minister już jest gwiazdą show-biznesu. Teraz "Taniec z Gwiazdami"? Anna Kalata, była minister pracy, trafiła na okładkę magazynu "Shape". Wszystko dzięki jej niemal cudownej przemianie i zrzuceniu 38 kilogramów. Anna Kalata w polskim show-biznesie radzi sobie coraz lepiej. Wszystko dzięki cudownej metamorfozie którą minister pracy przeszła w Indiach. Kalata schudła, wypiękniała i to wystarczyło, aby stać się gwiazdą telewizji i kolorowych magazynów. W najnowszym numerze magazynu "Shape" z okładki uśmiecha się do czytelników Anna Kalata. Piękna, szczupła, potwornie intrygująca i - niestety - jak się wydaje z lekką pomocą Photoshopa. Wiemy też, że Kalata dostała propozycje udziały w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Ciekawe, czy ją przyjmie.

Anna Kalata w polskim show-biznesie radzi sobie coraz lepiej. Wszystko dzięki cudownej metamorfozie którą minister pracy przeszła w Indiach.

 

Kalata schudła, wypiękniała i to wystarczyło, aby stać się gwiazdą telewizji i kolorowych magazynów. W najnowszym numerze magazynu "Shape" z okładki uśmiecha się do nas Anna Kalata. Piękna, szczupła, potwornie intrygująca i z lekką pomocą photoshopa:

 

 

 

 

Jak wam się podoba nowe wcielenie Anny Kalaty? Wiemy też, że dostała propozycje udziały w 12 edycji "Tańca z Gwiazdami". Przyjmie?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Rudi Schuberth zrzucił 37 kilo!

Anja Orthodox pozazdrościła Kalacie. I schudła

Wylaszczona Kalata na bankiecie

 

Więcej o:
Komentarze (45)
Wow! Anna Kalata na okładce "Shape", mniej o 38 kg
Zaloguj się
 • mikado

  Oceniono 47 razy 37

  Dziwi mnie, że takich aferzystów, jak Miro, Zdzicho czy Rywin naród najchętniej powiesiłby na suchej gałęzi, a tę panią uważa za gwiazdę. Przecież ona zrobiła sobie te operacje za półtora miliona, które wyprowadziła z PZU, wykorzystujac swoje stanowisko służbowe. Ciekawe, czy gdyby Rywin przerobił się chirurgicznie na Brada Pitta, to też by go wzięli do "Tańca z Gwiazdami" zamiast do więzienia.

 • mikado

  Oceniono 50 razy 36

  Kobiecie, która w wieku 46 lat schudła o 30 kilo, zwisają fałdy skóry. Nowy wygląd Kalaty jest owocem ciężkiej pracy chirurgów plastycznych. Była pani minister przeznaczyła na to półtora miliona, które wyprowadziła z PZU, wykorzystując swoje stanowisko. Niestety, taka jest prawda. Wpiszcie w googlu "Kalata, Netzel, odszkodowanie", a dowiecie się, o co chodzi. To była głośna sprawa, ale wszyscy dziwnie szybko o niej zapomnieli. Lansowanie takich osób przez media jest po prostu nieetyczne. "Kradnij, a będziesz piękna"?

 • mikado

  Oceniono 38 razy 28

  Ciekawe, czy ta gazeta napisała, skąd pani minister Kalata wzięła pieniądze na swoją "cudowną przemianę". Jeśli ne wiecie, wpiszcie w Googlu: "Kalata, Netzel, odszkodowanie". Za półtora miliona nawet Ryszarda Kalisza można by przerobić na Barbie... Szkoda tylko powodzian, dla których teraz brakuje w PZU kasy na odszkodowania. Jako minister pani Kalata zasłynęła tym, że co miesiąc kradła z budżetu 11 tysięcy na wizażystkę. Niestety, nie pomogło, potrzebny był chirurg, więc zaradna kobieta "załatwiła sobie" większą forsę... A jej schudnięcie potwierdza tylko znane porzekadło, że kradzione nie tuczy.

 • mawarusekai

  Oceniono 46 razy 18

  Tylko pogratulować siły woli, wytrwałości, chęci no i teraz figury ;)

 • nanda_devi

  Oceniono 21 razy 17

  Ileż pracy musiała w to włożyć. Szacunek. Ale ta metamorfoza jest tylko potwierdzeniem teorii, że wszystko siedzi w głowie i jeśli chcesz to schudniesz. Nie licząc oczywiście otyłości spowodowanej chorobami czy przyjmowaniem leków.

 • alicja23

  Oceniono 43 razy 17

  "Chcieć to móc" !!!!!!!!!!1

 • izabela32a

  Oceniono 22 razy 16

  taka duza metamorfoza wymagala wysilku i samozaparcia,jestem pod wrazeniem

 • agma

  Oceniono 22 razy 16

  naprawde gratulacje dla tej pani ;) wyglada swietnie :]

 • limo

  Oceniono 18 razy 14

  Jest bardzo ladna a zawistnicy ziejacy siarka i jadem milczec!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX