Feel nie wpuścił na scenę Anny Gogoli?!

Na koncertach w naszym kraju dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.

Ostatnio donosimy o dziwnych zwyczajach na koncertach. Maryla Rodowicz rozdaje autografy podając je przez ochroniarzy ,a Agnieszka Chylińska nie robi sobie z nimi zdjęć, bo źle się czuje. Teraz piszecie nam o dziwnych zwyczajach zespołu Feel.

 

Piotr Kupicha podobno nie zlekceważył fanów, a koleżankę z branży - Annę Gogolę. Pamiętacie na pewno Anię z "Mam Talent". To jej Chylińska całowała stopy. Ania ze swoim zespołem miała zagrać przed Feel w Lęborku. Kontrakty były podpisane i wszystko dopięte na ostatni guzik. Niestety, zespół Gogoli dwie godziny przed występem dostał telefon od organizatora imprezy, że nie wystąpią.

 

Gogola i zespół dostali pieniądze, bo tak przewidywała umowa. Jednak niesmak pozostał. To właśnie fani Anny Gogoli poinformowali nas o sprawie. Jak się okazało, występu Gogoli nie życzył sobie sam Feel. Na oficjalnej stronie artystki czytamy:

Jako powód odwołania podano nam, że zespół Feel miał wszystko przygotowane pod swój występ czyli, że miał nastrojony i rozstawiony sprzęt na scenie i nikt nie mógł tam się kręcić. Dla nas jest to niezrozumiałe, tym bardziej, że organizator wiedział, że przyjedziemy z własnymi instrumentami i własnym nagłośnieniem i nie będziemy korzystać ze sprzętu zespołu Feel.

Rozumiemy, że nastrajanie od nowa całego sprzętu trwa i jest wyczerpujące, ale nie pozwolić zagrać debiutantce? Trochę przykre.

 

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Ania Gogola: Nie zostanę dziunią (WYWIAD)

Porażka Mam Talent: Ania Gogola odpadła wczoraj z show

Gogola, Madox i Sawczuk nagrali świąteczną piosenkę! WIDEO

Więcej o:
Komentarze (62)
Feel nie wpuścił na scenę Anny Gogoli?!
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 32 razy 20

  Piotrek jej głosu pewnie zardrości.

 • atena

  Oceniono 29 razy 15

  feel się boi silnej konkurencji :)

 • kasiulineczka

  Oceniono 21 razy 13

  Byłam w Lęborku i widziałam Anię Gogolę tak gdzieś o godzinie 18 była z całym zespołem. Ucieszyłam się bardzo gdyż jechałam z Redy na jej koncert a pogoda nie sprzyjała takiemu wyjazdowi. Jakie było moje rozczarowanie gdy okazało się że Ani koncert się nie odbędzie. Patrząc na scenę to sprzęt już tam stał byłam pewna że to sprzęt Gogoli ale jednak nie . Gogola się nie pojawiła na scenie tylko stała pod parasolkami i przyglądała się całej sytuacji. W jej czasie wystąpiła jakaś miejscowa gwiazda i zastanówmy się sami co się stało ? To jest żenujące.

 • dodatobogini

  Oceniono 34 razy 12

  FEEL TO DNO

 • icoteraz

  Oceniono 21 razy 11

  feel kto go teraz slucha . . .

 • maykka

  Oceniono 19 razy 9

  W programie Hot or Not też był nie miły!

 • natalios

  Oceniono 12 razy 8

  ok widocznie widzimy i słyszymy coś innego przepraszam cię jak cię obraziłam ale nie rozumiem dlaczego byłyśmy tam obydwie powiedzmy a każda z nas widziała coś innego ja osobiście nie mam nic do grupy Feel nawet lubię ich niektóre utwory szczególnie Pokaz na co cię stać taki bardziej ostrzejszy ja bardziej mam pretensje do organizatorów którzy nic nie mówili co się stało z występem Ani Gogoli czy to nie jest dziwne ? a przecież tam była bo ją widziałam ! ale chwila chwila gdyby się spóźniła to czy zespół na swojej stronie cokolwiek by pisał ?? by cicho siedzieli tak czy nie ?

 • ashley221

  Oceniono 22 razy 8

  Feel jest beznadziejny.

 • aksak

  Oceniono 16 razy 8

  Przecież gdyby zaśpiewała Anka a po niej Feel...byłaby mega dysproporcja. Anka - dobrze śpiewająca i Kupicha....kończyć nie będę. Feel nie mógł do tego dopuścić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX