Słynny fotograf o Dodzie: Ona ma charyzmę Lady Gagi

Pierpaolo Ferrari robił sesję Dody w "Pani".
"Ona ma charyzmę Lady Gagi" Znany fotograf Pierpaolo Ferrari robił sesję Dody dla magazynu "Pani" - Ona ma charyzmę Lady Gagi - powiedział o Dodzie bardzo znany fotograf Pierpaolo Ferrari, który jest autorem sesji piosenkarki dla magazynu "Pani" Doda w "Pani" opowiedziała kilka ciekawych historii o swoich byłych "przyjaciołach", o miłości, o sobie. Zdjęcia do artykułu zrobił słynny fotograf współpracujący z najlepszymi magazynami na świecie, PierPaolo Ferrari. Do tej pory pozowali mu Tony Blair, Brad Pitt, Lady Gaga czy Milla Jovovich... Czarno-białe zdjęcia Dody w czarnej sukni i czarnym welonie ukazują piosenkarkę jako kobietę silną, zdecydowaną i pewną siebie. Przebojowość "królowej" nie umknęła uwadze słynnego fotografa. - Ona ma charyzmę Lady Gagi - powiedział. W świetle tego, że Doda planuje niebawem ekspansję zagraniczną, takie słowa z ust człowieka, znającego osobiście największe sławy tego świata, są wielką nobilitacją. Mamy nadzieję, że Doda z tym większą ochotą przystąpi do realizacji planu podboju zagranicy i przetrze szlak innym polskim artystom:

Doda w "Pani" opowiedziała kilka ciekawych historii o swoich byłych "przyjaciołach", o miłości, o sobie. Zdjęcia do artykułu zrobił słynny fotograf współpracujący z najlepszymi magazynami na świecie, PierPaolo Ferrari. Do tej pory pozowali mu Tony Blair, Brad Pitt, Lady Gaga czy Milla Jovovich...

 

Czarno-białe zdjęcia Dody w czarnej sukni i czarnym welonie ukazują piosenkarkę jako kobietę silną, zdecydowaną i pewną siebie. Przebojowość "królowej" nie umknęła uwadze słynnego fotografa.

 

Ona ma charyzmę Lady Gagi - powiedział.

 

W świetle tego, że Doda planuje niebawem ekspansję zagraniczną, takie słowa z ust człowieka, znającego osobiście największe sławy tego świata, są wielką nobilitacją. Mamy nadzieję, że Doda z tym większą ochotą przystąpi do realizacji planu podboju zagranicy i przetrze szlak innym polskim artystom.

 

Zgadzacie się z panem Ferrari?

 

PANI NR 08 (239) - "Doda. Nie odpuszczę". fot. PierPaolo Ferrari:

 

 

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda w piosence Kasi Sobczyk. Wideo

Doda z Nergalem w Grecji! Foto

Chorwacki portal plotkarski pisze o Dodzie