"My Sweet Sixteen" w POLSCE

Program o bogatych dzieciach i ich urodzinach. Zobacz, jak to wygląda w polskim wydaniu.
Od 2005 roku w Stanach Zjednoczonych wielką popularnością cieszy się program "My Sweet Sixteen". Na antenie polskiego MTV mogliśmy śledzić przygotowania dzieciaków z bogatych domów. Amerykańską wersję ogląda się z ciekawością i lekką zazdrością, bo 16 urodziny w kraju Paris Hilton to drogie auta, złote kolie i fortuna na wynajęcie gwiazdy, która zaśpiewa na imprezie. Jak będzie w Polsce?
MTV Polska rusza z polską wersją programu "Moje Słodkie Urodziny". Casting na uczestników wciąż trwa. Na Plotku już dziś możecie obejrzeć fragment urodzin Angeli z udziałem Tede.


Mrock

Zobacz także:

Lady Gaga wkręcona kiedyś przez MTV

LIPDUB w wykonaniu MTV Polska. Wideo

 

Więcej o:
Komentarze (101)
"My Sweet Sixteen" w POLSCE
Zaloguj się
 • rebel_vampire

  Oceniono 45 razy 39

  Szczerze mówiąc... to brak mi jakiegokolwiek komentarza. Mogę się wysilić tylko na jedno: to jest BEZNADZIEJNE (powiedziała dziewczyna, która swoje "słit 16" obchodzić będzie w październiku tego roku.

 • ldoris

  Oceniono 44 razy 38

  TO BEDZIE ZENADA JAK WSZYSTKO CO SCIAGNIETE OD KOGOS

 • mika17

  Oceniono 37 razy 35

  W wydaniu USA to bylo dziwne i momentami zalosne(ja na miejscu wiekszosci rodzicow odcielabym rozwydrzone bachory od kasy i wyslala do pracy), ale za to spektakularne, bo kase rodzice mieli. W wydaniu polskim jest tylko nieznosnie zalosne.

 • magnolka

  Oceniono 37 razy 35

  słaby odcinek. po 1 w Pl najważniejsza jest 18-tka i tego powina dotyczyć konwencja programu. A co do tego odcinka, to w moim mniemaniu nawet za mniejszą kasę, można zrobić fajniejsze urodziny...

 • lk

  Oceniono 35 razy 33

  W pierwszym odcinku urodziny Ibisza.

 • pannas

  Oceniono 35 razy 33

  oczywiście jak zawsze ma w naszym kraju powstać "hit", który podniesie oglądalność podupadłej stacji. a robią marną podróbę kiczu z USA i tak oto powstaje jedna wielka k*pa przez którą się z nas śmieją

 • ahafija

  Oceniono 32 razy 30

  wstyd mi za to!

 • dodatobogini

  Oceniono 37 razy 29

  ROZKAPRYSZONE GŁUPIE BACHORY!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pralkapierze

  Oceniono 28 razy 28

  żenująca ta polska wersja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX