Miasto ruin - zwiastun produkcji

Zobaczcie wizualizację zniszczonej Warszawy
Miasto ruin Zobaczcie wizualizację zniszczonej Warszawy Od 1 sierpnia w zwiedzający Muzeum Powstania Warszawskiego będą mogli oglądać 5-minutową, filmową symulację lotu "Liberatora" nad zniszczoną Warszawą z 1945 r. Od 1 sierpnia, w specjalnie przygotowanej sali kinowej zwiedzający Muzeum Powstania Warszawskiego będą mogli oglądać 5-minutową, filmową symulację lotu "Liberatora" nad zniszczoną i wyludnioną Warszawą z 1945 roku. Film jest efektem dwuletniej pracy ponad 30-osobowego zespołu grafików. - Jeśli ktoś tego nie widział na własne oczy, pojedyncze zdjęcia z czasów wojny tego nie pokażą. Dopiero unaocznienie zniszczeń przez film da wyobrażenie, jak tuż po zakończeniu wojny naprawdę wyglądała Warszawa i z jakich ruin musiała się podnosić - tak do odwiedzania muzeum i obejrzenia "Miasta ruin" zachęca Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwiastun można już zobaczyć w internecie. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić 66 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

Od 1 sierpnia, w specjalnie przygotowanej sali kinowej zwiedzający Muzeum Powstania Warszawskiego będą mogli oglądać 5-minutową, filmową symulację lotu "Liberatora" nad zniszczoną i wyludnioną Warszawą z 1945 roku.

 

Film jest efektem dwuletniej pracy ponad 30-osobowego zespołu grafików. - Jeśli ktoś tego nie widział na własne oczy, pojedyncze zdjęcia z czasów wojny tego nie pokażą. Dopiero unaocznienie zniszczeń przez film da wyobrażenie, jak tuż po zakończeniu wojny naprawdę wyglądała Warszawa i z jakich ruin musiała się podnosić - tak do odwiedzania muzeum i obejrzenia "Miasta ruin" zachęca Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

 

 

 

 

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić 66 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

 

Więcej o: