Edyta Górniak POKONAŁA Dodę

Królowa zdetronizowana?

Edyta Górniak może być z siebie dumna. W końcu pokonała Dodę. W czym? Edyta znalazła się na pierwszym miejscu rankingu gwiazd, które w ciągu ostatnich miesięcy najczęściej pojawiały się na okładkach kobiecych magazynów.

 

Według badań PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, Edyta znalazła się na 8 okładkach. Na drugim miejscu znalazły się: Anna Mucha, Kinga Rusin i Kasia Cichopek (po 7 okładek). Dopiero na kolejnym miejscu była Doda.

 

 

Edyta Górniak świętuje w tym roku 20-lecie swojej pracy artystycznej. To dla niej przełomowy rok. Rozwiodła się z mężem, zmieniła menadżerkę, zagrała świetny koncert na Top Trendach, zaczęła nagrywać nową płytę i pokonała Dodę.

 

Szaza

 

Zobacz także:

Nowy chłopak Górniak pracował dla Dody i Mai

Ex-fan Dody PRZEPRASZA Górniak!

Więcej o:
Komentarze (861)
Edyta Górniak POKONAŁA Dodę
Zaloguj się
 • korross

  Oceniono 23 razy 15

  mozesz sobie dziecko tupać nóżką, Doda to obciach tak było jak zaczela występowac w Barze i tak zostalo po paru latach. Muzyczne braki nadrabia tylkiem, cyckami, niewyparzoną gębą i show: oto cala tajemnica.

 • anetka14

  Oceniono 25 razy 11

  Edyta kroloowa Polskiej sceny muz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • korross

  Oceniono 15 razy 11

  hehe nie ma jak argument wingsbitch: poziom wykonawczyni piosenek. Korross said: niech pamięć o "dokonaniach"muzycznych Rabczewskiej przetrwa tyle ile o Edycie. Jesli po 16 latach ktos bedzie pamiętal o tym muzycznym beztalenciu, ktorego jedyną umiejetnoscia po buffo jest kreceniem tylkiem do kupionych nut to będę księdzem Amen

 • tadpole

  Oceniono 27 razy 11

  doda na stos !

 • anetka14

  Oceniono 17 razy 9

  Muzyczne braki nadrabia tylkiem, cyckami, niewyparzoną gębą i show i kopiowaniem Lady Gagi oto cala tajemnica.

 • piotr04

  Oceniono 12 razy 8

  Królofa Smroda-popychadło i jej dwór żywiący się mendami z jej du..y.

 • notoja

  Oceniono 14 razy 8

  brawo Edyta!doda to dno.hehe

 • wigunt

  Oceniono 12 razy 8

  Cóż w tym przypadku każde zwycięstwo cieszy. Szkoda, że dzisiejsza młodzież nie docenia osiągnięć pani Edyty w tym drugiego miejsca w Konkursie Piosenki Eurowizji oraz ogromnego dorobku muzycznego, 21 lat aktywności zawodowej. Nie można porównywać pani Edyty z jakąś gwiazdeczką. To , że dzieci tego słuchają tz. muzyki bez jakiegokolwiek sensu jest zatrważające.

 • tamimami

  Oceniono 18 razy 8

  Doda niestety sprowadzila smierc i spustoszenie na muzycznym rynku Polski.Muzyka stracila u niej sens a powstala darmowa promocja na gola dupe ,rzenie konia i debilna wypowiedzi...jakaz szkoda ze caly czas ja promuja i wciskaja nam glupoty...Ale my nie ciemny narod i swoje wiemy...Napiszmy do grekow czy by jej tam u siebie nie zatrzymali.Moze w labiryncie minotaura...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX