Jak powinien wyglądać ślub Belli i Edwarda?

Eksperci radzą :)
Rzesze ekspertów radzą Jak powinien wyglądać ślub Belli i Edwarda? Jak powinien wyglądać ślub Belli i Edwarda? Magazyn "In Style", wspólnie z rzeszą ekspertów, zajął się planowaniem ślubu Edwarda i Belli z "Zaćmienia". Magazyn "In Style", wspólnie z rzeszą ekspertów, zajął się planowaniem ślubu Edwarda i Belli. Na projektach możemy zobaczyć m.in. suknie ślubną Belli, kreacje Alice i Rosalie, ale też tort ślubny, czy obrączki. Propozycje są bardzo fajne, nastrojowe i pasujące do klimatu panującego w "Zmierzchu". Projektanci mogą się wspomóc korzystając nie tylko z filmowych obrazów, ale i książkowej wersji: "Alice wróciła, zanim doszłam do dwustu oddechów. Przypominający srebrny wodospad suknia doskonale podkreślała atuty jej szczupłego ciała". ("Przed Świtem", Wydawnictwo Dolnośląskie, strona 49).

 

Magazyn "In Style", wspólnie z rzeszą ekspertów, zajął się planowaniem ślubu Edwarda i Belli. Na projektach możemy zobaczyć m.in. suknie ślubną Belli, kreacje Alice i Rosalie, ale też tort ślubny, czy obrączki. Propozycje są bardzo fajne, nastrojowe i pasujące do klimatu panującego w "Zmierzchu" ;)

 

fot. za InStyle.com

 

"Alice wróciła, zanim doszłam do dwustu oddechów. Przypominający srebrny wodospad suknia doskonale podkreślała atuty jej szczupłego ciała." - "Przed Świtem", Wydawnictwo Dolnośląskie, strona 49

 

Wszystkie projekty znajdziecie pod tym linkiem.

 

Jak Wam się podobają te propozycje?

 

***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK I PROWADŹ DYSKUSJE NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU ;) ***