Kamila Łapicka robi karierę

Pisze dla prestiżowego magazynu.
Kamila Łapicka robi karierę Pisze dla prestiżowego magazynu. Kamila Łapicka redaguje dział "Cafe Kultura" w magazynie "Pani". W sierpniowym numerze tego pisma ukazały się jej pierwsze artykuły oraz wywiad z G. Małeckim. Kamila Łapicka redaguje dział "Cafe Kultura" w magazynie "Pani". W sierpniowym numerze tego prestiżowego pisma ukazały się jej pierwsze artykuły oraz wywiad z Grzegorzem Małeckim, znanym aktorem teatralnym i serialowym (gra w "M jak miłość" rolę Szymona). No a do tego żona Andrzeja Łapickiego wygląda zabójczo! Kamila skończyła Akademię Teatralną na wydziale wiedzy o teatrze, więc w swoim dziale wiele miejsca poświęca właśnie sztuce teatralnej. Całe dwie strony w "Pani" to sukces?

Kamila Łapicka redaguje dział "Cafe Kultura" w magazynie "Pani". W sierpniowym numerze tego prestiżowego pisma ukazały się jej pierwsze artykuły oraz wywiad z Grzegorzem Małeckim, znanym aktorem teatralnym i serialowym (gra w "M jak miłość" rolę Szymona). No a do tego żona Andrzeja Łapickiego wygląda zabójczo!

 

Kamila skończyła Akademię Teatralną na wydziale wiedzy o teatrze, więc w swoim dziale wiele miejsca poświęca właśnie sztuce teatralnej. Całe dwie strony w "Pani" to sukces?

 

 

Magazyn "Pani" NR 08 (239) Sierpień 2010

 

Szaza

 

Zobacz także:

Łapicki OŚWIADCZYŁ się na pierwszej randce!

Łapicka ma stylistę?! Zobaczcie!