Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Mateusz Damięcki ze znajomą

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w letniej stylizacji Mateusza Damięckiego i jego tajemniczej koleżanki. Mają podobny styl?

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Mateusza Damięckiego i jego koleżanki. Aktor ostatni weekend spędził w Świnoujściu na imprezie Karuzela Cooltury. Mateusz prowadził m.in. warsztaty aktorskie. To co robił to jedno, to z kim się pokazał to drugie. Jak oceniamy letni styl Mateusza Damięckiego i jego koleżanki? 

  

 

Minusy:

 

 

 

 

Dżinsowe spodenki

 

 

Dżinsowe spodnie o długości do kolan niestety pogrubiają niezidentyfikowaną koleżankę Mateusza, a saszetka zawieszona na wysokości bioder optycznie dodaje temu obszarowi jeszcze kilka centymetrów!

 

 

 


 

Dodatki

 

 

Kolorowa "nerka" wygląda odrobinę zbyt turystycznie - rozumiemy, że spędzanie letniego dnia w nadmorskiej miejscowości nie sprzyja nadmiernemu strojeniu się, ale niektóre akcesoria lepiej sobie darować. Nie do końca przemawiają też do nas okulary przeciwsłoneczne Mateusza, które prezentują się nieco tandetnie.


 


 

Plus

 

 

 

 

Klapki

 

 

Popularne od kilku sezonów crocsy najlepiej sprawdzają się latem - na plażach i nadmorskich deptakach. Choć tych butów nie można zaliczyć do urodziwych, noszące je osoby (w tym rzesza gwiazd) cenią sobie komfort, który buty zapewniają. Musimy przyznać, że Mateusz wraz ze swoją koleżanką wybrali modele crocsów w modnych tego sezonu pastelowych odcieniach szarości i różu;)

 

 

Podsumowanie:

 

50% dobrego stylu /  50% kiczu


Mateusz i jego koleżanka doskonale dopasowali się pod względem wyglądu - oboje postawili na wyluzowany, wakacyjny styl i podobnie go zinterpretowali. Dzinoswe spodnie do kolan, wygodny t-shirt i oczywiście takie same buty! Musimy jednak przyznać, że to Mateusz wypadł lepiej - strój jego koleżanki wcale nie przykuwa oka! Podobnie zresztą jak jej mina - ten nieprzyjemny grymas psuje cały "wakacyjny" klimat zdjęcia!

 


 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

 

Szaza/Lula.pl

Jak Ci się podoba styl Mateusza i jego koleżanki?
Więcej o: