Dlaczego Sablewska milczy? Oto odpowiedź

Tylko u nas! Pisaliście do nas, żeby Maja Sablewska się wypowiedziała. Zrobiła to dla nas.
Sablewska milczy Sablewska nie chce wypowiadać się na temat współpracy z Dorotą Rabczewską Maja Sablewska konsekwentnie milczy i nie reaguje na ataki Dody, swojej byłej podopiecznej, która zarzuciła jej, że prowadziła "niskich lotów promocję" Doda w dwóch programach śniadaniowych zaatakowała swoją byłą menadżerkę, Maję Sablewską. Osiągnęła cel, bo znów zrobiło się o niej głośno. Zarzuciła Mai, że prowadziła "niskich lotów promocję". Przez 4 lata ich współpracy ta promocja, która przyczyniła się do tego, że była numerem jeden w Polsce, wcale jej nie przeszkadzała. Maja Sablewska nie zareagowała na ataki swojej byłej podopiecznej. Konsekwentnie milczała. Wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie. Współpracę z Dorotą Rabczewską zakończyłam prawie rok temu. Mogę wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat moich obecnych artystek - powiedziała Maja Sablewska.

Doda w dwóch programach śniadaniowych zaatakowała swoją byłą menadżerkę, Maję Sablewską. Osiągnęła cel, bo znów zrobiło się o niej głośno. Zarzuciła Mai, że prowadziła "niskich lotów promocję". Przez 4 lata ich współpracy ta promocja, która przyczyniła się do tego, że była numerem jeden w Polsce, wcale jej nie przeszkadzała.

 

Maja Sablewskanie zareagowała na ataki swojej byłej podopiecznej. Konsekwentnie milczała. Wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie. My dostaliśmy od Was mnóstwo e-maili, w których pisaliście: "Wywrzyjcie presję na Mai", "Niech Maja się wypowie". To samo pisaliście w komentarzach. Specjalnie dla Was skontaktowaliśmy się z Mają Sablewską. Co usłyszeliśmy?

Współpracę z Dorotą Rabczewską zakończyłam prawie rok temu. Mogę wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat moich obecnych artystek - powiedziała Plotkowi Maja Sablewska.

 

Maja Sablewska postanowiła nie odpowiadać na zaczepki Dody. Wdawanie się z Dorotą Rabczewską w potyczki słowne nie miałoby najmniejszego sensu. Maja by odpowiedziała Dodzie, Doda by odpowiedziała Mai. Doda miałaby świetną promocję płyty, a my obserwowalibyśmy ping-pong słowny.Maja dobrze postąpiła?

 

Szaza

 

Zobacz także:

Gumagate: nowe fakty

Marina: Nie słucham Dody

Maja wyjawia, czy napisze książkę o Dodzie

Doda: Sablewska UPADŁA NISKO. MANIPULANTKA