Miley Cyrus i Taylor Momsen - zapowiada się wojna!

Miley jest wkurzona...
Kłótnia celebrytek Zapowiada się długa wojna między Miley Cyrus i Taylor Momsen Zapowiada się wojna między Miley Cyrus i Taylor Momsen - między celebrytkami rozgorzała na dobre kłótnia, w której prześcigają się w wyzywaniu siebie nawzajem. Kilka dni temu Kotek opublikował wypowiedź Taylor Momsen, w której dziewczyna oburzyła się na porównania z Miley Cyrus i powiedziała, że nigdy nie chce być taka jak ona. Cała sprawa dotarła właśnie do Miley, które postanowiła to skomentować: "Byłam wściekła, gdy przeczytałam wypowiedź Taylor. Do tej pory myślałam, że jest to fajna dziewczyna, ale teraz już wiem jaka ona jest. Jedynym celem Momsen jest dążenie do kariery za wszelką cenę. Zresztą, kto paraduje po mieście w samej bieliźnie."

 

Kilka dni temu Kotek wrzucił wypowiedź Taylor Momsen, w której dziewczyna oburzyła się na porównania z Miley Cyrus i powiedziała, że nigdy nie chce być taka jak ona. Cała sprawa dotarła właśnie do Miley, które postanowiła to skomentować...

 

Byłam wściekła, gdy przeczytałam wypowiedź Taylor. Do tej pory myślałam, że jest to fajna dziewczyna, ale teraz już wiem jaka ona jest. Jedynym celem Momsenówny jest dążenie do kariery za wszelką cenę. Zresztą, kto paraduje po mieście w samej bieliźnie.

 

 

Co o tym sądzicie?