Mierz wysoko!

Chcesz być jak Jonas Brothers i być najlepszy na scenie? Przeczytaj sześć porad braci jak dojść na szczyt i przekonaj się czy masz szanse zostać wielką gwiazdą!

 

WSKAZÓWKA PIERWSZA: ĆWICZ

 

Joe: Praktyka czyni mistrza. Wiem, że wszyscy to powtarzają do znudzenia, ale jest w tym dużo prawdy. Na nasz sukces pracowaliśmy wiele lat i dużą frajdę sprawia nam doskonalenie naszych umiejętności. W wolnych chwilach piszemy nowe piosenki i odbywamy dużo prób. Jeśli chcesz odnieść sukces musisz ciężko na to zapracować. Nigdy się nie poddawaj i nie myśl, że już wszystko wiesz - zawsze można nauczyć się czegoś więcej.

 

WSKAZÓWKA DRUGA: NIE GRAJ TYLKO DLA SŁAWY!

 

Nick: Wielu z naszych fanów podchodzi do mnie i mówi: "Piszę piosenki i w przyszłości chce zostać muzykiem." I tak właśnie powinno być. Chcę by młodzi ludzie mówili "Pragnę zostać muzykiem" lub "Chcę zostać artystą". To o wiele lepsze podejście niż dążenie tylko do sławy i mówienie "Chcę być sławny". Ludzie powinni występować na scenie nie dla sławy, ale dla tego, że to kochają.

 

WSKAZÓWKA TRZECIA: NERWY TO COŚ NATURALNEGO!

 

Kevin: Nadal denerwujemy się przed ważnymi występami, ale to coś zupełnie naturalnego. Występom na scenie towarzyszy duże napięcie. Jedyne, co można zrobić to pokonać nerwy i robić swoje. Napięcie spada, kiedy już znajdziesz się na scenie i zaczniesz grać. Spróbuj pokonać negatywną energię, daj z siebie wszystko i baw się dobrze.

 

WSKAZÓWKA CZWARTA: SPEŁNIAJ MARZENIA!

 

Joe: Zawsze powtarzamy ludziom, aby ciężko pracowali, a ich marzenia się spełnią. Zazwyczaj sukces nie przychodzi jednak od razu, czasami trzeba na niego dłużej poczekać. Właśnie tak było z nami. Współpraca z naszą pierwszą wytwórnią płytową nie układała się pomyślnie i musieliśmy zerwać kontrakt. Jednak nie poddaliśmy się i nie zrezygnowaliśmy ze swoich marzeń. I tak oto znaleźliśmy się tutaj.

 

WSKAZÓWKA PIĄTA: BĄDŹ POKORNY!


Nick: Mamy takie powiedzenie w swojej rodzinie: "Żyj tak, jakbyś był na dnie, nawet gdy jesteś już na samym szczycie". Oznacza to tylko tyle, aby być pokornym i stawać się lepszym każdego dnia. Nikt nie jest idealny, ale trzeba nad sobą pracować. To powiedzenie przypomina nam również o tym skąd pochodzimy i że nie ma w naszym życiu nic ważniejszego od przyjaciół i rodziny. Pozostań sobą, a będziesz o wiele lepszym artystą.

 

WSKAZÓWKA SZÓSTA: CZERP PRZYJEMNOŚĆ Z TEGO, CO ROBISZ!

 

Kevin: Najważniejszą rzeczą podczas występu jest czerpanie przyjemności z tego, co się robi. Każdy czuje napięcie przed wyjściem na scenę. Nie bój się tego, co może zdarzyć się podczas występu. Po prostu weź głęboki oddech, daj z siebie wszystko i ciesz się każdą chwilą na scenie.

 

Jonasów zobaczymy w filmie "Camp Rock 2: Wielki Finał" już we wrześniu na Disney Channel.

 

Zgadzacie się z tymi wskazówkami?