Doda wbija szpilę w Górniak i Bartosiewicz

Królowa o nowej płycie i Edycie.

Doda we wrześniu wraca z nową płytą. Jak sama mówi w rozmowie z Onet.pl jest dumna z tego co wyszło, ale pewnie nie wszystkim się spodoba.

Moja muzyka nie jest dla wszystkich. To jest muzyka, która łączy w sobie rock'n'rollowe mocne brzmienia, które w zestawieniu z elektrycznym, nowoczesnym aranżem dają nietypowy efekt, o którym zawsze marzyłam.

Zapytana przez dziennikarza o powrót Edyty Bartosiewicz nawiązała do nowej płyty Edyty Górniak.

Ona ma mnóstwo fanów i wszyscy jakoś tam za nią tęsknią. O powrocie można mówić jak się nagra całą płytę, zrobi się dużą trasę koncertową i to nie tyczy się tylko Bartosiewicz, ale innych Edyt.

Takie subtelne wbicie szpilki Górniak, która pod opieką Mai Sablewskiej jeszcze nic nie zrobiła oprócz szumu. Jak zobaczymy płytę Edyty to w nią uwierzymy.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Doda śpiewa "Boys, boys, boys". Wideo

Doda w sukni ślubnej na okładce "Pani"

Więcej o:
Komentarze (362)
Doda wbija szpilę w Górniak i Bartosiewicz
Zaloguj się
 • amorbd

  Oceniono 47 razy 37

  hahah Doda i rock'n'roll?! no błagam... śpiewa, a sama nie wie co ? żałosna.. i o Edycie Bartosiewicz niech się nawet nie wypowiada bo jej do pięt nie dorasta i powinna jej podtrzymywać mikrofon na koncercie, żeby zobaczyć kto jest prawdziwą artystką a nie zwykłą kretynką, która potrafi tylko robić wokół siebie szum, żeby wypromować płyte, która jest tak samo denna jak i jej właścicielka . amen .

 • korross

  Oceniono 38 razy 26

  ona ma chyba metodę prób zaklinania rzeczywistości słowami.. The best off to ten tekst z rock'and'rollem:)) Do prawdziwych polskich artystek na razie jej daleko, Bartosiewicz na dzień dzisiejszy to może co najwyżej śniadanie zrobić, żeby być na pozycji Górniak to też musi nad sobą popracować, i nie mówię tu o efektowniejszej oprawie scenicznej jej występów ale o MUZYCE. Na razie Doda to pustka i miernota muzyczna w ładnym opakowaniu - oto cały przepis na Dorotę Rabczewską.

 • potatofree

  Oceniono 34 razy 22

  oj trzoda wierz mi,ze Bartosiewicz nie potrzebuje lansu,latania z dupa na wierzchu,rozbieranych sesji i lizania lodow,zeby stworzyc kawal dobrej muzyki.Nie potrzbuje przenosnych scen,zimnych ogni,latania na linach z golym cycem,fakow skierowanych do publicznosci,jednoznacznych gestow ssania fiuta i innych wybuchowych mieszanek,zeby sprzedac swoja tworczosc.Ty kobieto mozesz wywlec na wierzch wszystkie twoje bebechy,rozedrzec wagine,przespac sie z polowa holywudu a i tak twoje kawalki beda jak kupa po Bartosiewicz,Kowalskiej czy Nosowskiej

 • zoelle

  Oceniono 27 razy 19

  tia, wlasnie widze po komentarzach jak "rządzi" buahaha - chyba tylko umyslami nastoletnich jełopow i galerianek

 • plepla

  Oceniono 20 razy 18

  Zarozumiały babsztyl.Przypina wszystkim łatki.Lepiej niech zajmie się tą swoją muzyką "nie dla wszystkich".

 • mazaga

  Oceniono 22 razy 18

  Zaraz, zaraz przecież Doda dopiero co rozpowiadała, że Bartosiewicz to jej wielka przyjaciółka i ona ją wspiera. Będą jaja jak się okaże, że Edyta z nią nigdy nie rozmawiała. A coś czuje, że na to się zanosi.

 • wigunt

  Oceniono 22 razy 14

  Edyta Bartosiewicz i Edyta Górniak to dwie fantastyczne artystki. Moim zdaniem gwiazdeczki typu Doda powinny najpierw ugryźć się w język, a potem wypowiadać się na ich temat.

 • rosomak

  Oceniono 21 razy 13

  Doda wydaje nową plytę, chyba chodnikową bo spiewać to ona nie umie.

 • londres

  Oceniono 15 razy 13

  róznica miedzy Doda a Edyta bartosiewicz jest taka, ze czekam z uteskieniem az Edyta wyda znów płyte i zacznie spiewać, co do Dody, to czekam z uteskieniem az wreczcie zamilknie i przestanie sie pokazywać. Doda do piet nie dorasta Edycie Bartosiewicz.
  Górniakówna z kolei by mogła sie wysilic i zacząc wreszcie spiewac własne utwory, a nie tylko covery, jej problem polega na tym, ze trzeba te własne utwory mieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX