To będzie ostatnia edycja "Tzg"? Kto wystąpi?

Nasz informator twierdzi, że jeśli oglądalność nie będzie wysoka to 12. edycja będzie już ostatnią w historii "Tańca z Gwiazdami". Poznaj kolejne nazwiska uczestników!
Koniec popularnego show? Możliwe, że jesienna, dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie ostatnia Jesienna odsłona "Tańca z gwiazdami" może być ostatnia. Wszystko zależy od oglądalności programu. W nowej edycji być może zatańczy Kukulska, Okupnik i Hirsch. "Taniec z gwiazdami" to prawdziwy fenomen. Aż jedenaście edycji programu cieszyło się sporą oglądalnością. Nic dziwnego, że TVN szykuje na jesień kolejną odsłonę show. Tym razem może to być jednak ostatnia edycja. Nie wszystko jest jeszcze pewne i potwierdzone, bo negocjacje wciąż trwają, a produkcja rzuca coraz nowsze pomysły, żeby zaskoczyć czymś widzów, bo ta edycja może być ostatnią - chyba, że oglądalność będzie bardzo wysoka i będzie się opłacało dalej emitować ten program. Na pewno zobaczymy którąś z polskich wokalistek. Pod uwagę brane są Tatiana Okupnik (która do tej pory zawsze odmawiała) i Natalia Kukulska (wydała teraz nową płytę, więc będzie jej zależeć na promocji). W składzie "Tańca z gwiazdami" nie może zabraknąć oczywiście gwiazd TVN. W końcu ktoś musi wygrać ten program... TVN chce promować też aktorów i aktorki z "Brzyduli". Na parkiecie zobaczymy Maję Hirsch lub Tomasza Ciachorowskiego - stacja liczy, że powtórzą oni sukces Julii Kamińskiej. Nowym pomysłem produkcji jest odmłodzenie nieco "Tańca z Gwiazdami". W tym celu stacja chce zaprosić do show osoby, które dopiero wkraczają w świat show-biznesu. Pod uwagę brani są ponoć: Klaudia Halejcio (aktorka ze "Złotopolskich") czy Michał Misiorek.

"Taniec z gwiazdami" to prawdziwy fenomen. Aż 11. edycji programu cieszyło się sporą oglądalnością. Nic dziwnego, że TVN szykuje na jesień kolejną odsłonę show. Tym razem może to być jednak ostatnia edycja.

Nie wszystko jest jeszcze pewne i potwierdzone, bo negocjacje wciąż trwają, a produkcja rzuca coraz nowsze pomysły, żeby zaskoczyć czymś widzów, bo ta edycja może być ostatnią - chyba, że oglądalność będzie bardzo wysoka i będzie się opłacało dalej emitować ten program. Na pewno zobaczymy którąś z polskich wokalistek. Pod uwagę brane są też Tatiana Okupnik (która do tej pory zawsze odmawiała) i Natalia Kukulska (wydała teraz nową płytę, więc będzie jej zależeć na promocji, więc może coś z tego wyjdzie).

W składzie "Tańca z gwiazdami" nie może zabraknąć oczywiście gwiazd TVN. W końcu ktoś musi wygrać ten program...

TVN chce promować też swoje gwiazdy z "Brzyduli". Na parkiecie zobaczymy Maję Hirsch lub Tomasza Ciachorowskiego - stacja liczy, że powtórzą oni sukces Julii Kamińskiej.

Nowym pomysłem produkcji jest odmłodzenie nieco "Tańca z Gwiazdami". W tym celu stacja chce zaprosić do show osoby, które dopiero wkraczają w świat show-biznesu. Pod uwagę brani są ponoć: Klaudia Halejcio (aktorka ze "Złotopolskich") czy Michał Misiorek (gościł w "Dzień dobry TVN").

 

Szaza

 

Zobacz także:

Górniak w "Tańcu z gwiazdami"? ROZMOWY TRWAJĄ

Była Wiśniewskiego wystąpi w "TzG"?

Wiemy, komu proponują "Taniec z Gwiazdami"

Więcej o:
Komentarze (43)
To będzie ostatnia edycja "Tzg"? Kto wystąpi?
Zaloguj się
 • gacek

  Oceniono 17 razy 11

  Mój znajomy też "gościł" w DDTVN, czy to znaczy, że też może zatańczyć? Niedługo w TzG tańczyć będą ludzie wypowiadający się w Faktach.

 • jadzia.15

  Oceniono 12 razy 8

  "W składzie "Tańca z gwiazdami" nie może zabraknąć oczywiście gwiazd TVN. W końcu ktoś musi wygrać ten program..." he he dobre

 • lukis

  Oceniono 8 razy 6

  TVN to stacja komercyjna i musi zarabiać na siebie tego typu programami. Zresztą Taniec z Gwiazdami to obecnie najlepiej oglądane show, choć jesienią zapewne Mam Talent będzie lepszy. a ja tylko mam nadzieje, że w końcu wygra jakiś mężczyzna! Bo od 6 edycji same kobiety.. : D

 • cytrynka1516

  Oceniono 10 razy 6

  za każdym razem mówią, że to jest ostatnia edycja xD

 • majciaxd

  Oceniono 11 razy 5

  Ciachorowskiego dajcie!:D

 • lemur

  Oceniono 9 razy 5

  Majka (ta z serialu) już była w Tańcu? Jak nie była to będzie i wygra - w końcu gwiazdki TVNu trzeba promować.
  Zapamiętajcie moje słowa - jak się skończy kolejna edycja możecie je wspominać.

 • lakky

  Oceniono 7 razy 5

  i tak nie będę oglądać..

 • buzzkill

  Oceniono 10 razy 4

  gościł w DDTVN - czyli co robił?! i już jest gwiazdą?!

 • areque

  Oceniono 8 razy 4

  OLABOGA! Jakie gwiazdy! ...szkoda, ze ich nie kojarze :-/
  A ten Misiorek tylko goscil w Dzien dobry TVN i juz gwiazda z niego?! hmm...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX