Kasia Cichopek uczy się aktorstwa

Po 10 latach gry w serialu.

Kasia Cichopek jest aktorką jednej roli. Chciałaby to zmienić, dlatego od dawna marzyła o grze w teatrze. Szansę stworzył jej Emilian Kamiński, który ma własny Teatr Kamienica. Serialowa gwiazda zadebiutuje tam już jesienią. Póki co jednak musi brać lekcje aktorstwa. Nauczycielem jest oczywiście Kamiński:

Kasia poprosiła mnie, żebym dawał jej lekcje. Robię to oczywiście za darmo, bo ja nie biorę pieniędzy za takie rzeczy - mówi w rozmowie z Fakt.pl.

Aktorka poświęciła się próbom bez reszty. Zamierza olśnić publiczność. Wymaga to ciężkiej pracy zarówno ze strony nauczyciela jak i uczennicy.

Próby trwają kilka godzin, przynajmniej dwa razy w tygodniu. Teraz szukamy dla niej odpowiedniej roli, a muszę przyznać, że Kasia ma pazur - dodaje Emilian Kamiński.

Gra w Teatrze, to nie przelewki. Nie będzie możliwości poprawek czy dubli tak jak na planie serialu. Swoją drogą to ciekawe, że za lekcje aktorstwa Kasia bierze się dopiero po 10 latach gry w serialu.

Aik

Zobacz także:

Mucha i Cichopek - najlepsze przyjaciółki

"M jak miłość" - będzie więcej Cichopek

Kasia Cichopek stylizuje się na Hannę Gucwińską

Więcej o:
Komentarze (37)
Kasia Cichopek uczy się aktorstwa
Zaloguj się
 • proboscis

  Oceniono 22 razy 18

  Dla mnie Teatr od zawsze kojarzył się z prestiżem, z czymś co od wieków pokazuje sztukę na najwyższym poziomie. Niestety, w dzisiejszych czasach scena Teatru bardzo szybko traci prestiż, bo zaczynają pojawiać się tam (żeby nie powiedzieć "grać")osoby bez dyplomu aktorskiego, celebryci, a nawet tancerze...

 • pieronek90

  Oceniono 24 razy 14

  nie lubię tej Fiony.

 • noltee

  Oceniono 17 razy 11

  może jestem staromodny, ale czy nie lepiej uczyć się aktorstwa PRZED zagraniem roli, zamiast PO?

 • tupkal

  Oceniono 12 razy 10

  bez jaj przez ostatnie 10 lat słyszałem od niej i o niej, że jest aktorką .... ale pewnie chodzi o szkolenie mistrzowskie ....

 • mika17

  Oceniono 16 razy 10

  No nie wiem. To pewno tak jak zdawanie na prawo jazdy po 10 latach jezdzenia- czlowiek ma narowy, ktorych mu sie ciezko pozbyc.

 • zoelle

  Oceniono 18 razy 8

  jej słodycz jest mdła do zwymiotowania... mam mdłości jak ją widzę

 • amanasunta

  Oceniono 14 razy 8

  Będzie jak z Muchą w Teatrze na Woli...masakra-:))))

 • ffortaleza

  Oceniono 22 razy 8

  KASIA MA PAZUR, HAHAHA, TA SLODKA PYZA MA PAZUR ?

 • slodzik

  Oceniono 14 razy 8

  Widziałam ją w zeszłym tygodniu w zakopanem , zeszłam na śniadanie w hotelu a tu patrze jakiś paszczur wchodzi , z dzieckiem ,za nią ...HAKIEL.. myślę : co on ma jakąś kochanke czy co , patrzę na nią i tu nagle olśnienie : nie ma makiażu!!! beznadzieja :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX