DiCaprio podrywał Agnieszkę Popielewicz!

Będzie romans?
DiCaprio podrywał Popielewicz! Będzie romans? Kolejny hollywoodzki gwiazdor zachwyca się Polką. Tym razem Leonardo Di Caprio docenił urodę Agnieszki Popielewicz, która przeprowadzała z nim wywiad w Londynie Kolejny hollywoodzki gwiazdor zachwyca się Polką. Tym razem Leonardo Di Caprio docenił urodę Agnieszki Popielewicz. Dziennikarka "Się kręci" przeprowadziła z aktorem wywiad w Londynie. Di Caprio poświęcał każdemu dziennikarzowi tylko 4 minuty. Każdemu z wyjątkiem Agnieszki. Zasugerował nawet, że porozmawia z Popielewicz na samym końcu. Rozmowa miała dotyczyć wyłącznie filmu "Inception", ale bardzo szybko zeszła na inny tor. Aktor opowiadał o piłce nożnej i zachwycał się niemiecką reprezentacją. Ich rozmowa trwała w końcu aż 15 minut. Di Caprio był zafascynowany polską dziennikarką. Pytał o jej plany w trakcie pobytu w Londynie oraz o to, jak mieszka się w Polsce. Następnego dnia, na kilka minut przed premierą filmu, idąc czerwonym dywanem podszedł wyłącznie do Agnieszki. Myślicie, że coś z tego będzie?

Kolejny Hollywoodzki gwiazdor zachwyca się Polką. Tym razem Leonardo Di Caprio docenił urodę Agnieszki Popielewicz. Dziennikarka "Się kręci" przeprowadziła z aktorem wywiad w Londynie.Di Caprio poświęcał każdemu dziennikarzowi tylko 4. minuty. Każdemu z wyjątkiem Agnieszki. Zasugerował nawet, że porozmawia z Popielewicz na samym końcu.

 

Rozmowa miała dotyczyć wyłącznie filmu "Inception", ale bardzo szybko zeszła na inny tor. Aktor opowiadał o piłce nożnej i zachwycał się niemiecką reprezentacją. Ich rozmowa trwała w końcu aż 15. minut. Di Caprio był zafascynowany polską dziennikarką. Pytał o jej plany w trakcie pobytu w Londynie oraz o to, jak mieszka się w Polsce. Następnego dnia, na kilka minut przed premierą filmu, idąc czerwonym dywanem podszedł wyłącznie do Agnieszki. Myślicie, że coś z tego będzie?

 

fot.polsat

 

Szaza

 

Zobacz także:

Popielewicz robiła treski, żeby zarobić

Popielewicz wychodzi za mąż!