Iga SEX-BOMBY Wyrwał urodziła

Ale to nie koniec nowinek.
Iga Wyrwał urodziła syna Świeżo upieczona mama wkrótce weźmie udział w sesji zdjęciowej dla CKM. Iga Wyrwał urodziła syna - poinformował CKM na swoim profilu na Facebooku. Świeżo upieczona mama wkrótce weźmie udział w nowej sesji zdjęciowej dla tego pisma Iga Wyrwał to jedno z największych odkryć Plotka. Gdy pisaliśmy o niej pierwszy raz (11.03.2008 r.) nie przypuszczaliśmy, że zrobi tak oszałamiającą karierę. Zdobyła liczne tytuły za posiadanie pięknych piersi i sympatię za udział w "Tańcu z Gwiazdami". O Idze ostatnio było głośno za sprawą ciąży. W stanie błogosławionym jej piersi stały się jeszcze większe i wzbudzały podziw wielu panów, Okazuje się, że Iga Wyrwał urodziła synka. O tym wydarzeniu informuje CKM na swoim profilu na Facebooku: "Wkrótce w CKM nowa sesja zdjęciowa Igi Wyrwał, która realizuje nasz redakcyjny postulat prorodzinności! Gratulujemy syna!" Idze gratulujemy i czekamy na kolejną sesję z jej udziałem.

Iga Wyrwał to jedno z największych odkryć Plotka. Gdy pisaliśmy o niej pierwszy raz (11.03.2008) nie przypuszczaliśmy, że zrobi tak oszałamiającą karierę. Zdobyła liczne tytuły za posiadanie pięknych piersi czy wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". O Idze ostatnio było głośno za sprawą ciąży. W stanie błogosławionym jej piersi stały się jeszcze większe. Te zdjęcie robiły wrażenie:

 

 

Dziś wiemy, że Wyrwał urodziła. O tym wydarzeniu informuje CKM na swoim profilu na Facebooku:

Wkrótce w CKM nowa sesja zdjęciowa Igi Wyrwał, która realizuje nasz redakcyjny postulat prorodzinności! Gratulujemy syna!

Gratulujemy synka i czekamy w takim razie na sesję z Igą Wyrwał.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Iga Wyrwał w ciąży ma jeszcze większe piersi

Kolejne nagie fotki Wyrwał, tym razem kalendarz! +18

Wyrwał nie przytyła - jest w ciąży! VIDEO