Zientarski może zeznawać w sprawie wypadku

Śledztwo było zawieszone od ponad 2 lat.

Po dwóch latach prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów może się ponownie zająć sprawą wypadku ferrari, w którym zginął dziennikarz Jarosław Zabiega. Biegli lekarze zgodzili się, żeby Maciej Zientarski zeznawał w tej sprawie. Bo wciąż nie ustalono, kto prowadził samochód.

 

Maciej Zientarski przeszedł specjalistyczne badania z udziałem m.in. psychiatry i neurologa w kwietniu. Właśnie przyszły wyniki, które zezwalają na śledztwo.

 


Do wypadku doszło w lutym 2008 roku. Pędzące ferrari wbiło się w betonowy filar estakady na ulicy Puławskiej w Warszawie. Samochód rozpadł się na dwie części i zapalił. Zientarski cudem przeżył. Był w śpiączce, przeszedł kilka operacji.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Żona Zientarskiego: GŁUPKU. JESTEŚ KUKŁĄ

Maciej Zientarski się rozwodzi!

 

Więcej o:
Komentarze (11)
Zientarski może zeznawać w sprawie wypadku
Zaloguj się
 • gosia2000

  Oceniono 18 razy 16

  kolejne sledztwo z ktorego nic nie wyniknie, podatnicy zaplaca za szopke a wiadomo z gory ze ani nie bedzie winnego ani kary...w Polsce siedziec ida biedacy, ci co maja kase i uklady co by nie zrobili dostana kare w zawiasach i co najwyzej sedzia ze sroga mina pogrozi im palcem.

 • ffortaleza

  Oceniono 11 razy 11

  PEWNIE I TAK DOSTANIE ZAWIASY, CELEBRYTOM PRZECIEZ W TYM KRAJU PRZECIEZ WSZYSTKO WOLNO - JEZDZIC PO PIJAKU (STOCKINGER, FELICJANSKA, FIGURA), POWODOWAC WYPADKI I DOPROWADZAC DO KALECTWA (ROBERT JANSON), ZABIJAC PASAZEROW (OTYLIA), KRASC (KAMEL I NIEZGODA) ITD ITP

 • ken

  Oceniono 6 razy 4

  nic mu niezrobią bo ma nazwisko!!!!!!!!powinien dostac z 10 lat za śmierc kolegi.

 • maxmex

  Oceniono 4 razy 4

  on powinien siedzieć to jeszcze raz pokazuje jakie zasady panują na tym świecie

 • stefanek

  Oceniono 5 razy 3

  Juz dawno mogl, tylko tatus sprawe przeciagal i z niego glupka robil.. mam nadzieje, ze odpowie za ta bezsensowna smierc dziennikarza.

 • kobieciarz

  Oceniono 6 razy 0

  Nic mu nie zrobią - i tak swoje wycierpiał chłopina.
  Skoro może zeznawać w sprawie wypadku, to może pamięta swoją żonę i dzieciaki.

 • embary

  Oceniono 6 razy 0

  prada moze wresie wydzie a nie chowanie sie za tatusie jak kazdy to i on

 • maxmex

  Oceniono 1 raz -1

  ja przejeżdżałem tamtędy tamtego dnia wodziłem szczątki a potem się dopiero co się stało ,prowadził ciekawe jak by został potraktowany zwykły człowiek pewnie 10 lat a tak będą zawiasy podoba mi się za to Ameryka Tyson siedział .Ciekawe czy wo gule się zmienił teraz kupi Veyron pubie kolejny rekord na tym oesie Kubica

 • podpisany

  Oceniono 5 razy -1

  Ja słyszałam, że lekarze biegli nie zgodzili się na zeznania Zientarskiego, z powodów oczywistych, ale plotek jak zawsze wie wszystko najlepiej lub próbuje wzbudzić sensację wśród internautów. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX