Demaskujemy! Dżaga bez przebrania

Wiemy, jak wygląda w realu sobowtór Dody.
Dżaga - sobowtór Dody "Gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle". Doda ma swojego oficjalnego sobowtóra - Dżagę, która wystąpiła m.in. w "Mam talent". Znają się od dzieciństwa. Prywatnie to pochodzący z Ciechanowa Mariusz. Dżaga, jest prawie tak samo znana jak Doda. Wystąpiła w "Mam talent", w "Rozmowach w toku", udzieliła wielu wywiadów i jest zapraszana na imprezy. Wiadomo, że pod przebraniem Dżagi kryje się mężczyzna. Ale - wbrew obiegowej opinii - nie jest on transwestytą, a po prostu oficjalnym sobowtórem Dody. To jest jego praca. Prywatnie ma na imię Mariusz i pochodzi z Ciechanowa. Podobno z Dodą znają się już od dzieciństwa. Piosenkarka bardzo lubi swojego sobowtóra - wspólnie imprezują i spotykają się prywatnie. Dżaga co weekend daje "koncerty" w całej Polsce. Tym samym zwiększając popularność "królowej". Reasumując: gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle.

Dżaga, jest prawie tak samo znana jak Doda. Wystąpiła w "Mam talent", w "Rozmowach w toku", udzieliła wielu wywiadów i jest zapraszana na imprezy.

 

Wiadomo, że pod przebraniem Dżagi kryje się mężczyzna. Ale wbrew obiegowej opinii, nie jest on transwestytą, a po prostu oficjalnym sobowtórem Dody. To jest jego praca. Prywatnie ma na imię Mariusz i pochodzi z Ciechanowa. Podobno z Dodą znają się już od dzieciństwa. Piosenkarka bardzo lubi swojego sobowtóra - wspólnie imprezują i spotykają się prywatnie.

 

Dżaga co weekend daje "koncerty" w całej Polsce. Tym samym zwiększając popularność "królowej". Reasumując: gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle.

 

A tak wygląda Mariusz, czyli Dżaga poza sceną:

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Dżaga nosi Dodę na rękach

Dżaga o Sarze May: Jest nikim

Kim naprawdę jest Dżaga? Wideo!

 

Więcej o:
Komentarze (61)
Demaskujemy! Dżaga bez przebrania
Zaloguj się
 • dorisekxd

  Oceniono 35 razy 31

  fajny Facet z niego jest ;D

 • plepla

  Oceniono 35 razy 29

  Wow!!! Niezłe ciacho do schrupania.No...no...

 • lishkins

  Oceniono 41 razy 29

  Dżaga jest dużo ładniejszy od Dody, a na pewno bardziej kobiecy XD

 • wasza_mama

  Oceniono 34 razy 28

  I naprawdę chce się oszpecić upodabniając do dody ?

 • s.look

  Oceniono 32 razy 26

  o jej, przystojniak :D

 • blackdress

  Oceniono 36 razy 26

  gej czy nie ale i tak przystojny z niego facet !

 • szaron_stoln

  Oceniono 27 razy 25

  Żadna praca nie hańbi... podobno.

 • sensacja

  Oceniono 31 razy 25

  Słuchaliście go kiedyś? ten facet jest sympatyczny i z wielkim dystansem do siebie. Poza tym jest przystojny, bez botoksu i kolagenu. A czy gej czy nie gej, co to ma za znaczenie.

 • kasiula...

  Oceniono 24 razy 24

  LEPSZY NIŻ ORGINAŁ!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX