Demaskujemy! Dżaga bez przebrania

Wiemy, jak wygląda w realu sobowtór Dody.
Dżaga - sobowtór Dody "Gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle". Doda ma swojego oficjalnego sobowtóra - Dżagę, która wystąpiła m.in. w "Mam talent". Znają się od dzieciństwa. Prywatnie to pochodzący z Ciechanowa Mariusz. Dżaga, jest prawie tak samo znana jak Doda. Wystąpiła w "Mam talent", w "Rozmowach w toku", udzieliła wielu wywiadów i jest zapraszana na imprezy. Wiadomo, że pod przebraniem Dżagi kryje się mężczyzna. Ale - wbrew obiegowej opinii - nie jest on transwestytą, a po prostu oficjalnym sobowtórem Dody. To jest jego praca. Prywatnie ma na imię Mariusz i pochodzi z Ciechanowa. Podobno z Dodą znają się już od dzieciństwa. Piosenkarka bardzo lubi swojego sobowtóra - wspólnie imprezują i spotykają się prywatnie. Dżaga co weekend daje "koncerty" w całej Polsce. Tym samym zwiększając popularność "królowej". Reasumując: gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle.

Dżaga, jest prawie tak samo znana jak Doda. Wystąpiła w "Mam talent", w "Rozmowach w toku", udzieliła wielu wywiadów i jest zapraszana na imprezy.

 

Wiadomo, że pod przebraniem Dżagi kryje się mężczyzna. Ale wbrew obiegowej opinii, nie jest on transwestytą, a po prostu oficjalnym sobowtórem Dody. To jest jego praca. Prywatnie ma na imię Mariusz i pochodzi z Ciechanowa. Podobno z Dodą znają się już od dzieciństwa. Piosenkarka bardzo lubi swojego sobowtóra - wspólnie imprezują i spotykają się prywatnie.

 

Dżaga co weekend daje "koncerty" w całej Polsce. Tym samym zwiększając popularność "królowej". Reasumując: gdzie Doda nie może, tam Dżagę pośle.

 

A tak wygląda Mariusz, czyli Dżaga poza sceną:

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Dżaga nosi Dodę na rękach

Dżaga o Sarze May: Jest nikim

Kim naprawdę jest Dżaga? Wideo!