Karolak grymasi na planie

Było mu za gorąco.

Tomasz Karolak znany jako zwolennik wolnych związków, jest rozchwytywanym aktorem. Aktualnie gra w filmie "Na ostrzu noża", w którym partnerują mu Małgorzata Socha oraz Piotr Adamczyk. Jedna z naszych czytelniczek statystowała na planie tego filmu, w scenie kręconej w jednej z warszawskich restauracji. Zdradziła nam, że Tomaszowi bardzo przeszkadzał gorąc jaki panował w środku. Gdy wchodził na plan powiedział:

 

Ojej, czemu nie włączyliście klimatyzacji. Tu jest bardzo gorąco, no czemu nie można? Włączcie klimę.

 

Z relacji naszej informatorki wynika, że drugi reżyser wytłumaczył Tomkowi dlaczego nie mogą tego zrobić. Wtedy aktor zażądał wiatraka, który by go ochładzał.

 

Wszystkim nam było gorąco, a musieliśmy stać zdecydowanie dłużej niż Pan Karolak. Jego filmowy partner Piotr Adamczyk nie uskarżał się w ogóle. Przynajmniej ja nie słyszałam. Był zdyscyplinowany i nie narzekał.

 

 

Och, te gwiazdy...

 

Aik

 

Zobacz także:

Co Karolak zrobił, gdy dowiedział się o dziecku?

Karolak kupił sobie dziesiąte auto!

Karolak zakumplował się z Dodą i... Górniak

Więcej o:
Komentarze (17)
Karolak grymasi na planie
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 16 razy 14

  Kolejny nius nie wiadomo dla kogo i po co.

 • gelfix

  Oceniono 11 razy 11

  Dokładnie, wszyscy wiemy przecież jak jest strasznie gorąco, że w takie upalne dni nie da się wytrzymać, więc nie dziwie się, że narzekał...

 • gacek

  Oceniono 11 razy 11

  Czy klimatyzacja w takie upalne dni to rzeczywiście grymas i fanaberia? Latem powinna być standardem...

 • anina

  Oceniono 9 razy 9

  jakie grymasy? jeden normalny się znalazł co się upomniał żeby nie siedzieć w zaduchu i upale. A inni duszą się ale słowem nie powiedzą, że jest zbyt ciepło i nie da się pracować?

 • wasza_mama

  Oceniono 7 razy 7

  Strasznie narzekał. Zwrócił uwagę.

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy 5

  Te upały już naprawdę są przegięciem, nie tylko długość ich trwania, ale także wielkość. Teraz do soboty włącznie 37 stopni i od wtorku kolejne upały, żal

 • temida

  Oceniono 4 razy 4

  no strasznie grymasił oj joj joj, jeden normalny co nie zapomniał języka w buzi,każdy by chciał mieć przynajmniej wiatrak w pracy, ale nie każdy potrafi się upomnieć, bez przesady!!! normalne zachowanie biorąc pod uwagę te upały!!!!

 • monika_c

  Oceniono 4 razy 4

  Alez rewelacyjny news! Musze spisywac wszystkie wypowiedzie moich kolegow z pracy traz narzekajacych na klimatyzacje, jesli to takie wazne i niezwykle zarazem!

 • agyness87

  Oceniono 15 razy 3

  i on jest niby jakims "dobrym" aktorem?taaa kolejny polski Al Pacino. a wyglada jak pan wiesiek z monopolowego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX