To koniec Wiśniewskich! Potwierdza Ania i Michał

Jak dzieci. Ona na blogu, a on na Facebooku. Aniqa bierze winę za zniszczenie domu na siebie.

Przez ostatnie tygodnie Michał i Ania Wiśniewscy konsekwentnie zapewniali, że się nie rozstają, że wszystko w porządku. Jednak jak pokazują najnowsze informacje sami siebie oszukiwali. Aniqa na blogu napisała:

I ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo. Tak, to ja jestem winna, to ja zawiodłam ... siebie. Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę ale i pełną odpowiedzialność za sukcesy naszego związku. Nie byłoby ostatnich pięciu lat gdyby nie moja decyzja, że pomimo wszystko uda nam się, zbudujemy rodzinę. Dziś nie jestem pewna czy wierzę w to, że w ogóle jest to możliwe, że słowa te najważniejsze, najpiękniejsze mają sens i moc tylko wtedy kiedy o nich śpiewamy czy "wkładamy" w wiersze. Na co dzień liczą się inne, przyziemne, mniej romantyczne. Uprzedzając komentarze "tych co to się znają" ... to nie Michał, to ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje. Być może podejmuję najgorszą decyzję w moim życiu, za którą prawdopodobnie przyjdzie mi słono zapłacić. Być może... Na końcu każdego rozliczenia widnieje podpis potwierdzający zgodność treści ze stanem faktycznym. Zatem potwierdzam.

Michał nie był tak wylewny, na profilu na Facebooku napisał treściwie:

Super koncert na Śląsku, qwa jak ja kocham tych ludzi za to, że są. Ania już nie jest Wiśniewska. Co najmniej duchowo Szkoda ale LIFE IS LIFE.

Wpis ubarwił piosenką Michała Bajora "Niebezpieczna miłość".

 

A jeszcze kilka dni temu mydlili oczy i plotki o rozstaniu nazywali szambem.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Wiśniewski: Odchudzam swoją tłustą dupę

Najbardziej znienawidzone polskie gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (97)
To koniec Wiśniewskich! Potwierdza Ania i Michał
Zaloguj się
 • petunja

  Oceniono 31 razy 31

  dziwna prawidłowość - żona zaczyna karierę i małżeństwo przestaje istnieć..

 • magdamm

  Oceniono 31 razy 27

  Zaraz będzie następna zona i kolejne dzieci z dziwacznymi imionami. I tak w kółko... Wiśniewski stoi w miejscu, emocjonalna inteligencja drubo poniżej normy. To nie zarzut, chodzi o to, żeby wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i zacząć wreszcie nad sobą pracowac.

 • nikola22

  Oceniono 26 razy 24

  to bylo do przewidzenia,ich rozstanie to byla tylko kwestia czasu najbardziej szkoda mi tych dzieci.

 • tylkobadz

  Oceniono 27 razy 23

  Mandaryna dwoje dzieci- rozwód.a
  Aniqa dwoje dzieci- rozwód.
  Dobrze że chociaż Femme miała tyle szczęścia i nie została matką dwójki małych Wiśniewskich. ;]
  Która następna?

 • podpisany

  Oceniono 27 razy 23

  Doświadczenie z dzieciństwa nie ukształtowało w nim żadnych zasad moralnych.

 • cosma

  Oceniono 22 razy 22

  i tylko dzieci ŻAL !!!

 • mamson

  Oceniono 26 razy 20

  ciekawe kim będzie czwarta żona i jakie imiona dla dzieci tym razem wymyśli?

 • temida

  Oceniono 35 razy 19

  Jeszcze niedawno się wypierała i opluwała tych ,, którzy wiedzą lepiej,,, i co? dalej robi z siebie idiotkę a winę bierze na siebie, a podobno ma magistra, ciekawe krwa z czego? chyba za pieniądze go zrobiła.
  Wogóle mi jej nie szkoda, jak to mówią: cierp ciało, coś chciało!!! może teraz zastanowi się jak sie czuła Mandaryna jak wlazła do jej małżeństwa z wielkimi buciorami nie patrzac że tam były małe dzieci i miały ojca, pewnie kretynka myślała że jest lepsza i wyjatkowa i z nią bedzie inaczej,a tu wuj , historia lubi sie powtarzać, i niech juz skonczy ten cyrk i biczowanie sie,bo ciągu dalszym jest conajmniej śmieszna!!!!

 • szaron_stoln

  Oceniono 19 razy 19

  Nie rozumiem, co ma na celu wyrzygiwanie na swoim blogu własnego życia. Nie wiem, po kiego czorta oni uważają za stosowne informować kogokolwiek o tym, co dzieje się w ich domu, ogródku, psiej budzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX