Piosenki Paramore pojawią się na nowej limitowanej płycie!

Poznajcie szczegóły...
Nowa płyta Paramore Piosenki Paramore pojawią się na nowej limitowanej płycie Już 10. sierpnia do sprzedaży trafi specjalna płyta zatytułowana "2010 Summer EP", na której znajdziemy piosenki śpiewane na żywo przez zespół Paramore Przedstawiciele wytwórni płytowej, do których należy zespół Paramore wpadli właśnie na super pomysł, który zachwycił fanów Hayley Williams. Okazało się, że już 10. sierpnia do sprzedaży trafi specjalna płyta zatytułowana "2010 Summer EP", na której znajdziemy piosenki śpiewane na żywo przez zespoły należące do tej wytwórni (w tym Paramore)! Warto dodać, że nakład krążka to jedynie 3000 egzemplarzy. Dzisiaj okazało się, że na płycie pojawią się dwie piosenki Paramore. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o utwory Ignorance oraz My Heart.

 

Przedstawiciele wytwórni płytowej, do których należy zespół Paramore wpadli właśnie na super pomysł, który zachwycił fanów Hayley Williams. Okazało się, że już 10. sierpnia do sprzedaży trafi specjalna płyta zatytułowana "2010 Summer EP", na której znajdziemy piosenki śpiewane na żywo przez zespoły należące do tej wytwórni (w tym Paramore)! Warto dodać, że nakład krążka to jedynie 3000 egzemplarzy.

Dzisiaj okazało się, że na płycie pojawią się dwie piosenki Paramore. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o utwory Ignorance oraz My Heart. Na deser zobaczcie okładkę...

 

 

paramore na z.ywo - okładka płyty

 

 

Co sądzicie, fajny pomysł na płytę?