N`fa - Cause An Effect - teledysk

Zobaczcie ostatni reżyserski projekt Heatha Ledgera
Ostatni projekt Ledgera Fragment teledysku pokazano w zeszłym roku, a dopiero teraz opublikowano całość Heth Ledger nakręcił dla swojego kolegi z dzieciństwa, rapera N'fa, klip do utworu "Cause An Efect". To ostatni reżyserski projekt zmarłego tragicznie gwiazdora Heth Ledger nakręcił dla swojego kolegi z dzieciństwa, rapera N'fa, klip do utworu "Cause An Efect". Efekty pracy mieli opublikować wspólnie, jednak śmierć aktora przekreśliła ich plany... N'fa zwlekał z premierą nagrania, chcąc uszanować pamięć o przyjacielu. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć fragment teledysku, a dopiero teraz został on opublikowany w całości. To nagranie miało zostać wydane już dawno temu, ale po śmierci Hetha, nie czułem się dobrze z tym pomysłem. Najbliżsi powtarzali mi, że ten klip powinien ujrzeć światło dzienne. Heth uwielbiał ten utwór, chciał połączyć artystyczny aspekt z energią płynącą z kawałka - mówi N'fa.

 

Heth Ledger nakręcił dla swojego kolegi z dzieciństwa, rapera N'fa, klip do utworu "Cause An Efect". Efekty pracy mieli opublikować wspólnie, jednak śmierć aktora przekreśliła ich plany...N'fa zwlekał z premierą nagrania, chcąc uszanować pamięć o przyjacielu. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć fragment teledysku, a dopiero teraz został on opublikowany w całości.

 

To nagranie miało zostać wydane już dawno temu, ale, po śmierci Hetha, nie czułem się dobrze z tym pomysłem. Najbliżsi powtarzali mi, że ten klip powinien ujrzeć światło dzienne. Heth uwielbiał ten utwór, chciał połączyć artystyczny aspekt z energią płynącą z kawałka. - mówi N'fa

 

 

Co sądzicie?