Co zobaczymy na Disney Channel w sierpniu?

Kilka ciekawych propozycji na leniwe dni przed telewizorem...
My Camp Rock Ciekawa propozycja na leniwe dni przed telewizorem - polska edycja My Camp Rock Disney Channel przejechał całą Polskę, by znaleźć utalentowaną młodzież, która weźmie udział w polskiej edycji "My Camp Rock". Początek programu już 21 sierpnia W wakacje często mamy ochotę nic nie robić - nie wychodzić na dwór, nie spotykać się z ludźmi...Chcemy posiedzieć w ulubionym dresie, zajadając lody i oglądając telewizję. Disney Channel przejechał całą Polskę, by znaleźć utalentowaną młodzież, która weźmie udział w polskiej edycji "My Camp Rock". Początek programu już 21 sierpnia o godz. 10:25. W programie "My Camp Rock" widzowie towarzyszyć będą setkom, pełnych nadziei uczestników - od przesłuchań, aż po obóz, podczas którego gwiazdy estrady pomogą odkryć nową polską supergwiazdę. Disney Channel rozpoczął końcowe odliczanie do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał"". Jest to kontynuacja wielkiego hitu Disney Channel - "Camp Rock", z udziałem królowej nastolatek - Demi Lovato i przebojowych braci Jonas.

 

W wakacje często mamy ochotę nic nie robić - nie wychodzić na dwór, nie spotykać się z ludźmi...Chcemy posiedzieć w ulubionym dresie, zajadając lody i oglądając telewizję. Zobaczcie, co na takie leniwe dni proponuje nam Disney :)

 

 

MY CAMP ROCK

 

Disney Channel przejechał całą Polskę, by znaleźć utalentowaną młodzież, która weźmie udział w polskiej edycji "My Camp Rock". Początek programu już 21 sierpnia o godz. 10:25.

 

W programie "My Camp Rock" widzowie towarzyszyć będą setkom, pełnych nadziei uczestników - od przesłuchań, aż po obóz, podczas którego gwiazdy estrady pomogą odkryć nową polską supergwiazdę.

 

Disney Channel rozpoczął końcowe odliczanie do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał"". Jest to kontynuacja wielkiego hitu Disney Channel - "Camp Rock", z udziałem królowej nastolatek - Demi Lovato i przebojowych braci Jonas.

 

"Droga do Camp Rock 2", w soboty o godz. 10:25.

 

 

 

VIVA HIGH SCHOOL MUSICAL ARGENTYNA

 


W sobotę 7 sierpnia o godz. 10:30, Disney Channel przedstawi "Viva High School Musical Argentyna". Premiera zapoczątkuje popołudniowy maraton muzycznych przygód z "Hannah Montana", który rozpocznie się o godz. 12:00.

 

Serial "Hannah Montana" śledzi losy typowej nastolatki Miley Stewart, mieszkającej ze starszym bratem i owdowiałym tatą - twórcą tekstów piosenek. Miley, w tajemnicy przed przyjaciółmi, prowadzi podwójne życie - jest światowej sławy gwiazdą o pseudonimie Hannah Montana. Dzięki swej scenicznej osobowości i ekscentrycznym kostiumom, Miley odkrywa, że może czerpać to, co najlepsze z jej dwóch światów - sławę i pieniądze znanej piosenkarki oraz radość szkolnego życia, którą dzieli z dochowującymi sekretu przyjaciółmi - Lilly i Oliverem.

 

SŁONECZNA SONNY


Nowe odcinki w soboty o godz. 10:00

 

 

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", Disney Channel zaprasza w każdą sobotę na nowe odcinki serialu "Słoneczna Sonny". W serialu, w rolach głównych występuje gwiazda "Camp Rocka" - Demi Lovato.

 

Serial pokazuje kulisy produkcji serialu telewizyjnego, w którym występuje utalentowana Allison "Sonny" Munroe. Sonny przenosi się ze środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych do Los Angeles, gdzie dołącza do obsady najpopularniejszego serialu komediowego dla dzieci i młodzieży "So Random".
Jej kumplami z planu są - miejscowa królowa nastolatek Tawni, super uprzejmy Nico, towarzyski Grady i dziwaczny Zora. Teraz Sonny musi się odnaleźć w nowym towarzystwie oraz przystosować do hollywoodzkiego sposobu życia, tak innego od stylu życia jej rodziny.

 

FILMOWE PONIEDZIAŁKI


W każdy poniedziałek o godz. 10:00

 

W każdy sierpniowy poniedziałek, o godz. 10:00 widzowie zaproszeni zostaną na ulubione filmy:"Dziewczyny Cheetah: Jeden Świat", "Czarodzieje z Waverly Place" oraz "Viva High School Musical Argentyna!".

 

 

ŚRODOWE MARATONY


W każdą środę o godz. 19:10

 

 

W tym miesiącu ciąg dalszy środowych maratonów, w siedmioodcinkowych blokach na Disney Channel.  Maraton serialu "Słoneczna Sonny" w środę 11 sierpnia o godz. 19:10.

 

mat.prasowe

 

Wypatrzyliście coś dla siebie?