Justyna Pochanke chwali się córką. Foto

"Córka jest miłością mojego życia" - chwali się na łamach "Gali".
Pochanke chwali się córką "Córka jest miłością mojego życia" - Justyna Pochanke chwali się na łamach "Gali" Justyna Pochanke wraz z córką udzieliły wywiadu "Gali". - Bardzo ją podziwiam za wiedzę. Też chciałabym być tak niezależna i silna jak ona. - opowiada Zuza. Justyny Pochanke próżno szukać na zdjęciach z imprez czy bankietów. Wiadomo, że zamiast udzielać się towarzysko, dziennikarka woli spędzać czas z córką z pierwszego małżeństwa. Wreszcie obydwie zdecydowały się opowiedzieć o łączących je relacjach na łamach "Gali". Justyna najpierw opowiada jakim jest rodzicem: - Wierzę, że nie jestem matką narzucającą swoje marzenia dziecku. Mnie wychowano bardzo tradycyjnie, a jednocześnie w swobodzie wyboru. - mówi. Żeby relacja nie była jednostronna "Gala" zapytała Zuzę, córkę dziennikarki co sądzi o swojej mamie: - Czuję, że mama mnie kocha, że mnie rozumie. Bardzo ją podziwiam za wiedzę. Też chciałabym być tak niezależna i silna jak ona. - przyznaje Zuza. Widać, że Justynę i Zuzię łączy silna więź. Obie zdecydowały się o tym opowiedzieć i wyjdzie im to chyba na dobre. Poza tym mogą być przykładem dla innych matek i córek.

Justyny Pochanke próżno szukać na zdjęciach z imprez czy bankietów. Wiadomo, że zamiast udzielać się towarzysko, dziennikarka woli spędzać czas z córką z pierwszego małżeństwa. Wreszcie obydwie zdecydowały się opowiedzieć o łączących je relacjach na łamach "Gali". Justyna najpierw opowiada jakim jest rodzicem:

 

Wierzę, że nie jestem matką narzucającą swoje marzenia dziecku. Mnie wychowano bardzo tradycyjnie, a jednocześnie w swobodzie wyboru.

 

 

Żeby relacja nie była jednostronna "Gala" zapytała Zuzę,córkę dziennikarki co sądzi o swojej mamie:

 

Czuję, że mama mnie kocha, że mnie rozumie. Bardzo ją podziwiam za wiedzę. Też chciałabym być tak niezależna i silna jak ona.

 

Widać, że Justynę i Zuzię łączy silna więź. Obie zdecydowały się o tym opowiedzieć i wyjdzie im to chyba na dobre. Poza tym mogą być przykładem dla innych matek i córek.

 

Pełen wywiad z Justyną Pochankę i Zuzanną Ryncarz oraz ich wspólna sesja pod tym linkiem.

 

Aik

 

Zobacz także:

Syn Agnieszki Maciąg. Ciacho?

Znani i ich dzieciaki

Syn Janowskiego w tajemnicy się ożenił