Kasprzykowski o seksie, Arciuch i małych zarobkach

"Musimy umieć się pokazać, zachwalić i sprzedać". Kasprzykowski jedzie po tabloidach, które kreują nieprawdziwe historie.

Bartosz Kasprzykowski zdobył popularność dzięki takim serialom jak: "Magda M." czy "Ranczo". Występował w "Tańcu z gwiazdami", pokazywał się w programach TVN i stał się celebrytą. Teraz w wywiadzie dla "Gali" żali się, że jest towarem, a do tego słabo zarabia.

Musimy umieć się pokazać, zachwalić i sprzedać (...) Już dawno nie wierzę w misyjność zawodu aktora (...) Na przykład godność osobistą pogwałconą przez tabloidy. Denerwuje mnie wmawianie ludziom, że jesteśmy bogaczami (...) Ja na przykład wynajmuję mieszkanie, jeżdżę 10-letnią toyotą i muszę w niej zaraz wymienić klocki hamulcowe.

 

Ostatnio Bartosz Kasprzykowski i Tamara Arciuch użyczyli Kenowi i Barbie głosów w filmie "Toy Story 3".

To było coś jakby nasze odreagowanie nagonki, którą zafundowały nam brukowce. Zakpiliśmy z tego, co nam się robi.Używa się nas. Kreuje się wokół nas nieprawdziwe historie. Rozdmuchuje się sztuczne problemy. Robi się z nas plastikowych ludzi.

Dobrze, że choć miłość sprawia, że Bartosz jest szczęśliwym człowiekiem. A co z seksem?

Seks to rozmowa. Jeżeli para ze sobą nie rozmawia, to związek się rozpada. Trzeba umieć ze sobą rozmawiać. Trzeba umieć słuchać.

Pełen wywiad z Bartoszem Kasprzykowskim znajdziecie pod tym linkiem.

 

Szaza

 

Zobacz także:

Piękna para: Arciuch i Kasprzykowski

Arciuch i Kasprzykowski - pasują do siebie?

Więcej o:
Komentarze (24)
Kasprzykowski o seksie, Arciuch i małych zarobkach
Zaloguj się
 • mamson

  Oceniono 19 razy 15

  przynajmniej jeden aktor jest szczery w kwestii kasy, inni sami kreują się na milionerów, choć można ich spotkać w szmateksach i Biedronce :)

 • iberia3

  Oceniono 10 razy 10

  do autorki Szazy: pełen to może byc dzban, a wywiad może być tylko PEŁNY.

 • reki334

  Oceniono 12 razy 8

  na tym zdjeciu facet nie ma żadnego blasku w oczach, wygląda jak świeżo wyciągnięty z wody topielec, nawet jakiegoś glona ma w ustach

 • milejdi

  Oceniono 6 razy 4

  ma rację. Nawet jesli teraz aktor bierze 5 tys za odcinek, za rok, dwa, nikt już o nim nie pamięta.Polska to nie Ameryka, w Polsce większość dzisiejszych aktorów to aktorzy sezonowi. No, jak tam się rozwija filmowa kariera Anny Guzik, kamińskiej ipt?Ludzie, litości, przeciętny aktor zraz po studiach-jesli w ogóle znajdzie prace w teatrze-zarabia jakieś 822zł!mniej niż na kasie w Tesco!A potem, np w Waraszawie może liczyć na jakieś góra 1500 zł...uważacie, że za 800 zł wyżyjecie w warszawie? Potraficie tylko krytykować, a nie rozumiecie, jaki stres wiąże się z pracą aktora.Ci, którzy nie załapali sie do teatru zarabiają w reklamach albo sprzedając kwiatki na targu.Niezłe maja z tego kokosy...A ci znani aktorzy za kilka lat nie bedą znani, nie dostaną już pracy, bo ich twarze wszystkim się już opatrzyły i papa....

 • reki334

  Oceniono 8 razy 4

  @elllza sex to rozmowa:
  -A dzisiaj jak?
  -Boli mnie głowa.

 • harrypotter93

  Oceniono 10 razy 4

  Seks to rozmowa- bardzo mądre.

 • swing

  Oceniono 5 razy 3

  To jest fajny aktor.Zasługuje na sympatię widza.Jego role zapadają w pamięci.Zasługuje nimi na szacunek zawodowy.Poza tym ma dużo uroku osobistego. Jednym słowem wart uwagi publiczności, a że konkurencja ścierpieć tego nie może więc zabawia sie w medialne szpiegowanie.Chce się choć tak "pożywić"

 • magdamm

  Oceniono 2 razy 2

  żali się, bo na chwilę wypadł z kolejki do koryta. Będzie na fali, to pokocha znowu bycie aktorem i pewnie Gala o tym nas poinformuje.

 • elllza

  Oceniono 4 razy 2

  tyle że z tego co mi wiadomo Bartek Kasprzykowski to nie tylko aktor teatralny, ale także (a może przede wszystkim) aktor serialowy(serial Magda M, Teraz albo Nigdy, Halo Hans, Dom nad rozlewiskiem, Ranczo)Doprawdy biedaczek!!! Stresująca i mało opłacalną pracę ma prawdziwy artysta, który mimo wszystko wierzy w misyjność zawodu aktora i nie uważa, że musi się umieć sprzedać, pokazać, zachwalić!- m.in. Gustaw Holoubek, Zofia Kucówna, Dorota Segda, Anna Branny, Jan Peszek, Błażej Peszek)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX