Doda nagrywa z gitarzystką Jacksona!

Tego akurat nikt się nie spodziewał...
Nobilitacja Dody Doda nagrywa z gitarzystką Jacksona! Tego akurat nikt się nie spodziewał... Jennifer Batten, która towarzyszyła w trasie "Dangerous Tour" Michaelowi Jacksonowi, wykonała gitarową solówkę w najnowszej piosence Dody "Bad Girls". Jennifer Batten, którą na pewno wielokrotnie mieliście okazję obejrzeć w teledyskach i na trasie "Dangerous Tour" Michaela Jacksona, wykonała gitarową solówkę w najnowszej piosence Dody - "Bad Girls". Jeszcze nikt w Polsce nie współpracował z osobą, która występowała na jednej scenie obok samego Króla Popu. O szczegóły tej współpracy zapytaliśmy tour menadżera Dody Rafała Rabczewskiego. - Doda marzyła o współpracy z najlepszymi, a marzenia trzeba realizować. Przygotowując nowe utwory, staraliśmy o jak najlepsze brzmienia, a Jennifer Batten jest jedną z najlepszych gitarzystek. Fakt, że towarzyszyła w trasie samemu Jacksonowi jest dodatkowym potwierdzeniem jej umiejętności. Jesteśmy dumni z tej współpracy - powiedział. Niewątpliwie jest to wielka nobilitacja Dody. Dla nas, to także kolejny sygnał, że artystka bardzo poważnie myśli o zagranicznej karierze. Zatem gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia. Oby więcej takich niespodzianek.

Jennifer Batten, którą na pewno wielokrotnie mieliście okazję obejrzeć w teledyskach i na trasie Dangerous Tour Michaela Jacksona, wykonała gitarową solówkę w najnowszej piosence Dody - "Bad Girls". Jeszcze nikt w Polsce nie współpracował z osobą, która występowała na jednej scenie obok samego Króla Popu. O szczegóły tej współpracy zapytaliśmy tour menadżera Dody, Rafała Rabczewskiego:

Doda marzyła o współpracy z najlepszymi, a marzenia trzeba realizować. Przygotowując nowe utwory staraliśmy o jak najlepsze brzmienia, a Jennifer Batten jest jedną z najlepszych gitarzystek. Fakt, że towarzyszyła na trasie samemu Jacksonowi jest dodatkowym potwierdzeniem jej umiejętności. Jesteśmy dumni z tej współpracy.

 

Niewątpliwie jest to wielka nobilitacja dla Dody. Dla nas, to także kolejny sygnał, że artystka bardzo poważnie myśli o zagranicznej karierze. Zatem gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia. Oby więcej takich niespodzianek.

 

Jennifer Batten i Michael Jackson:

 

 

Doda - Bad Girls:

 

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Tak wygląda show Dody cz. 1

Doda: Jestem w stanie błogosławionym