Jarosińska: Wku*wiają mnie celebryci

I pogodynki, i prezenterki też.

Monika Jarosińska należy do tych, którzy pojawiają się rzadko w mediach. gdy to jednak robią, nie owijają w bawełnę. Nie raz Jarosińska udowodniła, że ma cięty język. Znów postanowiła ocenić show-biznes swoim okiem. Monika mówi wprost: Wku*wiają ją celebryci:

 

 

 

Emisja pełnego wywiadu w programie tuba TV na antenie Telewizji PULS w niedziele 11 lipca o 23:59.

 

Mrock


Zobacz też:

Strunin i Jarosińska w "Pierwszej miłości"

Jarosińska doczepiła sobie włosy

Monika Jarosińska wyjeżdża z Polski

Więcej o:
Komentarze (36)
Jarosińska: Wku*wiają mnie celebryci
Zaloguj się
 • toj

  Oceniono 34 razy 24

  Słusznie nasz "gwiazdozbiór" już się tak powiększył,że nieba za chwilę zabraknie.

 • badziewiak66

  Oceniono 26 razy 22

  Dziś Polska jest bardziej robotniczo-chłopska niż Polska za komuny. Lansuje się gwiazdy o tym samym rodowodzie. Gdzie się podziała ta elita artystów, która nadawała ton w komuszej Polsce. Dziś ze strachu i obawy o zwykłą egzystencję coś tam cicho burczą pod nosem. Zamiast być sumieniem narodu wolą krótki epizod w reklamie podrzędnego piwa. Gdzie jest Gajos , Pszoniak, Daukowska, Fronczewski ?!. Gdzie Kobuszewski, Seniuk i Dymna. Niedługo odejdą jak Niemczyk, Holubek , czy Wilhelmi. I wtedy zostaniecie kulturalnymi sierotami zdanymi na indywidua typu Doda, Cichopki czy Lady Gaga.

 • amadi1989

  Oceniono 29 razy 19

  Dobrze mówi.

 • artyyysta

  Oceniono 27 razy 17

  brawo

 • wicur

  Oceniono 18 razy 14

  Ma racje ale te wszystkie "gwiazdy"na niby sa wymyslem jakiegos producenta a my idioci dajemy sie odmozdzac i dyskutujemy nad tym czy tak jest rzeczywiscie. Jest tylko jedno wyjscie: olac to wszystko, zamknac kompa na tydzien i nie interesowac sie tym syfem. Taki tygodniowy strajk czytelnikow szybko sprowadzilby na ziemie te wszystkie "gfiazdy"

 • rolnickk

  Oceniono 21 razy 11

  Kompletnie nie wiem, kim jest ta pani. Zatem, tak jak ja, celebrytą nie jest, ani gwiazdą. Ze stylu wypowiedzi wnoszę, że jej opinia na temat i podejście do "gwiazd" jest takie samo jak moje. I jeszcze jednego pana...
  Zdarzyło się w latach 60-tych, że Macieja Damięckiego, ojca dzisiejszej "gwiazdy" juniora, jakiś oprych uderzył na ulicy. Zapytany, dlaczego to zrobił, odpowiedział "chciałem zobaczyć, jak to jest dać w mordę takiej gwieździe".
  Nie ukrywam, widząc naciąganych celebrytów i wszelkiej maści udawaczy typu młody Dowbor (bo już Katarzyna jest bardzo ok) wspomniany Damięcki junior i paru innych pożal się boże "któż to ja nie jestem" miałbym ochotę zrobić to samo. Ale wystarczy mi, że coraz mniej oglądam telewizję i właśnie przez takie "gwiazdy" nie płacę abonamentu. Za to wspieram Caritas, Orkiestrę i podrzucam drobne chłopakom od mysia szyb.

 • podpisany

  Oceniono 19 razy 11

  Dokładnie tak samo reaguję, mówię, gestykuluję jak Jarosińska, czytając komentarze do durnych newsów, pisanych przez durnych dziennikarzy portali, według których „każdy ktoś”, znany nam z mediów, przeciętny człowiek, bez względu na pełniony zawód wynoszony jest do rangi gwiazdy, celebryty.

 • tess.1

  Oceniono 16 razy 10

  Dobrze gada... teraz juz nie ma normalnych tylko same Gwiazdy!!zagrala gdzies tam jakas role, czy cos zamruczala i juz sie zwie GWIAZDA!!

 • pro

  Oceniono 10 razy 8

  kiedyś fantazjowałem o jednej p0ogodynce ale jak zobaczyłem ją nago w jednym piśmie to okazało się że znowu zostałem oszukany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX