Marina nie nagrywa z Tede. A z kim?

Na jej debiutanckiej płycie znajdzie się duet z pewnym młodym wokalistą.
Z kim nagrywa Marina? Wiadomo, że nie z Tede Jak dowiedział się Plotek, na debiutanckiej płycie Mariny znajdzie się duet z Mrozem. Piosenka jest już gotowa. Oboje wystąpili na gali "Eska Music Awards". Jesienią premiera debiutanckiej płyty Mariny. Niedawno pojawiły się plotki, że na albumie młodej wokalistki znajdzie się duet z raperem Tede. Kontrowersyjny raper rzeczywiście nagrał piosenkę z pewną polską wokalistką, ale nie była to Marina, a Natalia Lesz. Ich utwór nosi tytuł "Glam Rap". Jak dowiedział się Plotek, na debiutanckiej płycie Mariny znajdzie się duet z Mrozem. Piosenka jest już gotowa. Marina i Mrozu spotkali się już na scenie na gali "Eska Music Awards". Zaśpiewała z nimi też Candy Girl. Lepiej, żeby już z nią nie śpiewali, bo "kopia Lady Gagi" nie wypada na żywo zbyt dobrze.

Jesienią premiera debiutanckiej płyty Mariny. Niedawno pojawiły się plotki, że na albumie młodej wokalistki znajdzie się duet z raperem Tede. Kontrowersyjny raper rzeczywiście nagrał piosenkę z pewną polską wokalistką, ale nie była to Marina, a Natalia Lesz. Ich utwór nosi tytuł "Glam Rap".

 

Jak dowiedział się Plotek, na debiutanckiej płycie Mariny znajdzie się duet z Mrozem. Piosenka jest już gotowa. Marina i Mrozu spotkali się już na scenie na gali "Eska Music Awards". Zaśpiewała z nimi też Candy Girl. Lepiej, żeby już z nią nie śpiewali, bo "kopia Lady Gagi" nie wypada na żywo zbyt dobrze. Zresztą sami posłuchajcie:

 

 

Szaza

 

Zobacz także:

Marina i Mrozu - czy to romans?

PEŁNA WERSJA singla Mariny

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>