Ośmiornica Paul przepowiada wyniki mundialu GALERIA

Paul jest nieomylny! Prognozy ośmiornicy w czasie mundialu w RPA sprawdzają się w 100 procentach.
Ośmiornica Paul Prognozy ośmiornicy w czasie mundialu w RPA sprawdzają się w 100 procentach Ośmiornica Paul przepowiada wyniki mundialu- sięgając mackami do jednego z pudełkach z pożywieniem, ozdobionych flagami drużyn wybiera potencjalnego zwycięzcę Ośmiornica Paul przepowiada wyniki mundialu. Paul jest nieomylny- prognozy ośmiornicy w czasie mundialu w RPA sprawdzają się w 100 procentach. Obserwowana i fotografowana ze wszystkich stron ośmiornica ma na imię Paul. Urodziła się w Anglii, ale mieszka w niemieckim Oberhausen. Przed meczami do jej akwarium spuszczane jest pożywienie w dwóch plastikowych pudełkach ozdobionych narodowymi flagami drużyn piłkarskich. Paul mackami sięga do jednego z pojemników i w ten sposób wybiera potencjalnego zwycięzcę meczu. Według ośmiornicy, w półfinałowym meczy Hiszpanie pokonają Niemców. Niemcy, dla których Paul stał się celebrytą, są zaniepokojeni, że wybór padł na Hiszpanię. Niektórzy nie wierzą w paranormalne zdolności zwierzęcia. Ale zwierzę prawidłowo wskazało wyniki meczów Niemców z Australią, Ghaną, Anglią i Argentyną. Więcej o Paulu i jego paranormalnych umiejętnościach przeczytasz w serwisie Deser.pl

 

Obserwowana i fotografowana ze wszystkich stron ośmiornica ma na imię Paul. Urodziła się w Anglii, ale mieszka w niemieckim Oberhausen. Przed meczami do jej akwarium spuszczane jest pożywienie w dwóch plastikowych pudełkach ozdobionych narodowymi flagami drużyn piłkarskich. Paul mackami sięga do jednego z pojemników i w ten sposób wybiera potencjalnego zwycięzcę meczu.

 

Według ośmiornicy, w półfinałowym meczu Hiszpanie pokonają Niemców. Niemcy, dla których Paul stał się celebrytą, są zaniepokojeni, że wybór padł na Hiszpanię. Niektórzy nie wierzą w paranormalne zdolności zwierzęcia. Ale zwierzę prawidłowo wskazało wyniki meczów Niemców z Australią, Ghaną, Anglią i Argentyną.

 

Więcej o Paulu i jego paranormalnych umiejętnościach przeczytasz w serwisie Deser.pl

 

 

Przypomnijmy, że miejsce w finale mają już zagwarantowane Holendrzy, którzy wczoraj w widowiskowym meczu pokonali Urugwaj 3:2.

 

Kto, Waszym zdaniem, znajdzie się w finale?


***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK***