Ona wygryzie Dodę i Górniak?

Pierwsza liga zadrży w posadach.
Wygryzie Dodę i Górniak? Pierwsza liga zadrży w posadach. Anna Voigt to nowa polska wokalistka. Wzięła się nie wiadomo skąd, a już wszędzie jej pełno. Pytanie czy stanowi realne zagrożenie dla Dody czy Edyty Górniak. Anna Voigt, to nowa polska wokalistka, która wkracza na polski rynek muzyczny z dużym impetem. Wzięła się nie wiadomo skąd, a już obstawia sesje dla magazynów mody, wywiady w stacjach radiowych i telewizyjnych... Pytanie czy Anna stanowi realne zagrożenie dla czołówki polskich wokalistek? W rozmowie z Plotkiem Voigt zdradza: - To co jest we mnie najbardziej przewidywalne, to moja nieprzewidywalność. Doda i Edyta Górniak zmonopolizowały polskie media, ale obydwie nie mają na razie nowych hitów. Tę lukę może wypełnić właśnie Voigt. Koniem pociągowym jej kariery jest piosenka "Don't say no" napisana przez samą Nelly Furtado... Co sądzicie o Annie Voigt?

Anna Voigt, to nowa polska wokalistka, która wkracza na polski rynek muzyczny z dużym impetem. Wzięła się nie wiadomo skąd, a już obstawia sesje dla magazynów mody, wywiady w stacjach radiowych i telewizyjnych.

 

W piątek będzie gościem "Teleexpressu", Superstacja robi "Weekend z Anną Voigt", w przyszłym tygodniu odwiedzi Frytkę w Tele5, w poniedziałek Polskie Radio Kraków... Zaliczyła już eloRMF, Gazetę Krakowską, Kawę czy herbatę itd. Pytanie czy Anna stanowi realne zagrożenie dla czołówki polskich wokalistek? W rozmowie z Plotkiem Voigt zdradza:

 

To co jest we mnie najbardziej przewidywalne, to moja nieprzewidywalność.

 

Doda i Edyta Górniak zmonopolizowały polskie media, ale obydwie nie mają na razie nowych hitów. Tę lukę może wypełnić właśnie Voigt. Koniem pociągowym jej kariery jest piosenka "Don't say no" napisana przez samąNelly Furtado...

 

 

 

 

Co sądzicie o Annie Voigt?

 

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Furtado napisała piosenkę dla polskiej wokalistki