Marta wyprowadziła się z Pałacu

Zabrała pamiątki po rodzicach wielką ciężarówką.
Marta wyprowadziła się z Pałacu Zabrała pamiątki po rodzicach wielką ciężarówką W poniedziałek rano Marta Kaczyńska opuściła Pałac Prezydencki i wróciła do Trójmiasta. Po pamiątki przyjechała specjalnie wynajęta ciężarówka W poniedziałek rano Marta Kaczyńska opuściła Pałac Prezydencki i wróciła do Trójmiasta. Spakowane rzeczy od kilku dni czekały na transport. Po pamiątki przyjechała specjalnie wynajęta ciężarówka. Kaczyńska-Dubieniecka zakładała, że wyprowadzi się do wyborów. Jednak załatwianie spraw przeciągnęło się do poniedziałku. Jak opisuje Fakt.pl, w ostatnich dniach Marcie w urzędowych kwestiach pomagał Marcin. Często jeździli po Warszawie luksusowym bmw łamiąc przepisy. Pakowanie pamiątek do ciężarówki nadzorował Marcin.

W poniedziałek rano Marta Kaczyńskaopuściła Pałac Prezydencki i wróciła do Trójmiasta. Spakowane rzeczy od kilku dni czekały na transport. Po pamiątki przyjechała specjalnie wynajęta ciężarówka.

 

Kaczyńska-Dubieniecka zakładała, że wyprowadzi się do wyborów. Jednak załatwianie spraw przeciągnęło się do poniedziałku. Jak opisuje Fakt.pl w ostatnich dniach Marcie w urzędowych kwestiach pomagał Marcin. Często jeździli po Warszawie luksusowym bmw łamiąc przepisy.

 

Pakowanie pamiątek do ciężarówki nadzorował Marcin.

 

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Kaczyńska w takiej sukience jak Steczkowska

Marta Kaczyńska na wyborach