Paramore osiągneli sukces tylko dzięki sadze Zmierzch?

Co sądzicie?
Sukces Paramore dzięki sadze "Zmierzch"? Czy "Zmierzch" przyczynił się do sukcesu zespołu Paramore? Jedna z amerykańskich gazet zasugerowała, że zespoły, których piosenki znalazły się na ścieżce dźwiękowej filmów z sagi "Zmierzch", odniosły gigantyczne sukcesy W pewnej amerykańskiej gazecie pojawił się ostatnio ciekawy artykuł. Jego autor zasugerował, że wszystkie zespoły, których piosenki wykorzystywane są na ścieżce dźwiękowej filmów z sagi "Zmierzch", od razu odnoszą gigantyczne sukcesy. Sprzedaż ich płyt rośnie w niebywałym tempie, a wszyscy chcą przychodzić na ich koncerty. Jako najlepszy przykład podano zespół Paramore, który podobno przed wykorzystaniem utworu "Decode" był znany jedynie nielicznej grupie wtajemniczonych. W artykule czytamy, że Hayley Williams nigdy nie miałaby tak dużo fanów, gdyby nie "Zmierzch"... Co o tym sądzicie? Paramore osiągnęli sukces tylko dzięki "Zmierzchowi"?

 

W pewnej amerykańskiej gazecie pojawił się ostatnio ciekawy artykuł sugerujący, że wszystkie zespoły, których piosenki wykorzystywane są na ścieżce dźwiękowej filmów z sagi Zmierzch od razu odnoszą gigantyczne sukcesy. Sprzedaż ich płyt rośnie w niebywałym tempie, a wszyscy chcą przychodzić na ich koncerty.

 

Jako najlepszy przykład podano zespół Paramore, który ponoć przed wykorzystaniem utworu Decode był znany jedynie nielicznej grupie wtajemniczonych. W artykule czytamy, że Hayley Williams nigdy nie miałaby tak dużo fanów gdyby nie Zmierzch...

 

 

 

Co o tym sądzicie? Paramore osiągnęli sukces tylko dzięki Zmierzchowi?