Koniec sieci komórkowej ojca Rydzyka

Nie będzie darmowych telefonów do Radia Maryja i TV Trwam.

Radio ojca Rydzyka wypowiedziało umowę firmie CenterNet, która odpowiadała za sieć komórkową W Rodzinie. Na stronie Radia Maryja jest już  informacja o powodach rozstania.

Firma CenterNet nie wywiązywała się z warunków umowy. Nie uruchomiono usług jak wysyłanie smsów, mmsów czy dostępu do internetu.

Nie wprowadzono także zapowiadanego abonamentu. Dodatkowo operator ma długi. Fundacja Lux Veritatis zaleca, by nie doładowywać kont. Wkrótce ma być uruchomiona specjalna infolinia dla osób korzystających z komórek tej sieci (na zdjęciu telefon sieci, duży i archaiczny, tak by obsługa była łatwa dla osób starszych).

 

Więcej informacji na portalu Alert24.pl.

 

Zobacz także:

Rydzyk założył nowe radio!

Rokita, Isabel, Sara May i Rydzyk - cząstkowe wyniki głowania na "Żenę Roku"

 

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Koniec sieci komórkowej ojca Rydzyka
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 44 razy 32

  MASAKRA TEN RYDZYK, POWINIEN CICHO SWOJE W KOSCIELE ROBIC, A NIE PAN BIZNESMEN SIE ZNALAZL, PONADTO STARYM I MLODYM MOHEROM ROBI SIECZKE Z MOZGU

 • nolook

  Oceniono 45 razy 31

  Jak można być ksiedzem i robic tyle złego. Jednak mozna, a ci biedni ludzie, czesto mało wykształceni tylko rydzykowi i kaczyńskiemu ufaja. Dla mnie to porazka tak manipulowac ludzmi którzy w jaki s sposób zostali skrzywdzeni i sa nie zdolni racjonalne wybory

 • tess.1

  Oceniono 29 razy 19

  Czy ojciec inkasent zwroci swoim abonentom pieniadze wydane na zakup pakietu startowego? pytanie retoryczne. juz widze prawdziwy najazd emerytow w punktach sciagania sim locka :D

 • tess.1

  Oceniono 29 razy 19

  Przecież to nic nowego, tylko na światło dzienne teraz wyszło...i to ma byc kosciol? Rydzyk robi biznes na wszytkim co sie da, nakradl kupe miljonow i do dzis nikt go z tego nie rozliczyl ..wypral mozgi starym ludziom i robi kase na nich... zlodziej nic wiecej..

 • little_susie

  Oceniono 25 razy 17

  Ksiądz "celebryta" łapie się każdej roboty, aby tylko zarobić... -.-

 • wosieka

  Oceniono 27 razy 17

  nolook: wykształceni czy mało wykształceni... ale PODATNI! jak trafnie napisał/a ffortaleza ROBI IM SIECZKE Z MOZGU!

 • creazylol

  Oceniono 28 razy 16

  On jest cwany specjalnie został księdzem żeby móc manipulować starszymi ludźmi. Wiedział że jeśli nim będzie zyska zaufanie. Moja babci tego słuchała. Czasami słuchałam jakie głupoty tam mówią. To radio to "narzędzie szatana"

 • paris_hilton

  Oceniono 28 razy 16

  To on miał jeszcze własną sieć komórkową ?!?!
  Jak tak można !!!

 • malyneczka

  Oceniono 18 razy 14

  chyba wybiorę się na mszę niedzielną, aby podziekować Panu za rozpoczęcie procesu destrukcji tej sekty, amen

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX