Kaczyński: Marta i Marcin nie uczestniczą w kampanii

Zapomniał o sesjach zdjęciowych i wspólnym głosowaniu?

Jarosław Kaczyński na koniec kampanii zabrał głos o udziale bratanicy Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej w agitacji. Jego słowa dziwią wszystkich, którzy śledzą poczynania sztabów wyborczych.

Pytanie dziennikarzy padło w kontekście pojawienia się Mart z mężem w Centrum Informacyjnym Europejski, gdzie kandydat PiS na prezydenta debatował o gospodarce. Marta i jej mąż Marcin, tak jak dotychczas, również w końcówce kampanii nie będą brali w niej udziału.

Za Kaczyńskim stał Marcin Dubieniecki. Wypowiedź kandydata PiS dziwi nas też w kontekście licznych sesji zdjęciowych Marty z rodziną i wspólnego rodzinnego głosowania.

 

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Marta Kaczyńska nie chce się wyprowadzić z Pałacu

Marta z całą rodziną na wyborach

 

Więcej o:
Komentarze (52)
Kaczyński: Marta i Marcin nie uczestniczą w kampanii
Zaloguj się
 • ewa1980

  Oceniono 34 razy 16

  Najpierw po tragedii Smoleńskiej kilkadziesiąt artykułów wspominających bardzo pozytywnie parę prezydencką. Teraz tworzycie dziennie po kilka artykułów, w których wbijacie szpilę w brata i córkę państwa Kaczyńskich. Jesteście wyjątkowo perfidni!!!

 • sadziu

  Oceniono 34 razy 10

  Bronisław Komorowski jest wyraźnie politykiem drugiego planu, z niedostatkiem wiedzy, i to nawet w sprawach pierwszorzędnych dla państwa. Nie chcę bawić się w wyliczankę jego braków wiedzy. Ileż razy można mówić, że ma się pięcioro dzieci, chodźcie z nami, zgoda buduje, tym bardziej, jak się ma za plecami przyjaciela Palikota. To jego pustosłowie jest już nużące nawet dla jego zwolenników. Przynajmniej przestał chwalić się swoim rodowodem hrabiowskim, kiedy jedna z gazet dowiodła chyba rzeczywistego pochodzenia marszałka. Wtorkowa wizyta Komorowskiego w domu Barbary Blidy oburzyła wielu zagorzałych postkomunistów. Jaka to wizyta prywatna mówił mi jeden z czołowych przedstawicieli SLD jak były z nim kamery
  w domu? To oni (Platforma Obywatelska ) wzywali do tego, by nie używać w kampanii czyjejś śmierci.

 • sadziu

  Oceniono 32 razy 10

  TVN24 się nabija. Trudno się dziwić.Coraz trudniej o Bronisławie Komorowskim nie pisać "Bronek". Wokół kandydata PO mnoży się tyle wpadek i lapsusów, że wszystko się robi naprawdę mało poważne.TVN24 pokazało konferencję prasową, na której (zmotywowany przez Tuska i Palikota) Komorowski postanowił się wykazać i zapowiedział zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, organu doradczego prezydenta RP. Po co? Żeby "wyciągnąć wnioski ze Smoleńska", ale to jest akurat mało ważne.TVN wychwyciła, co takiego wystawało marszałkowi z poważnego kajecika. To był... wydruk z Wikipedii. Hasło: Rada Bezpieczeństwa Narodowego.Dobrze, że nie "Bronisław Komorowski". Ale to w sumie marne pocieszenie.

 • sadziu

  Oceniono 54 razy 10

  Komorowski byl bardzo zdenerwowany w czasie debaty.Chyba bardzo go martwiły te teczki,które przyniósł J.Kaczynsk. Hm,widok teczek wzbudza u marszałka jakieś chore podenerwowanie.Może psychiatra Klich mógłby coś na to zaradzić?

 • ladyzgaga

  Oceniono 42 razy 8

  Nie wiem, może się mylę, ale żałoba w rodzinie po śmierci bliskich trwa chyba rok. Ona jednak widocznie nie stosuje tej tradycji, ponieważ na każdych kolejnych pismach prezentuje się kolorach żałobnych. Szybko się otrząsnęła po stracie rodziców, coś za szybko :/

 • sandrinne

  Oceniono 15 razy 7

  Była dzisiaj ta nieszczęsna kostucha w Pytaniu na sniadanie. Roześmiana i zadowolona z życia :/ trzeba miec serce z kamienia, żeby po 2, 5 miesiaca od smierci rodziców, zwłaszcza tak wspaniałej matki paradować w błysku fleszy :/ jeśli to nie jest udział w kampanii to jestem zakonnica :/

 • akamas

  Oceniono 17 razy 7

  Ludzie zrozumcie pewne rzeczy, Jarosław Kaczyński, to człowiek, który nigdy nie skalał się pracą, za nic w życiu nie wziął opowiedzialności, nie potrafi korzystać z karty kredytowej, nie zna języków i pewnie nigdy nie robił zakupów w markecie, ale zaczął robić karierę w wieku kilku lat, nie miał szans dorosnąc, dalej jest małym niedojrzałym dzieckiem, to 10-latek w skórze 60-latka, który Polskę ma za własna piaskownicę, a Polaków za swoje żołnierzyki!!!:( Jak zostanie prezydentem, to będzie miał duży plac zabaw!!! I albo się obrazi weźmie zabawki i pójdzie do do domu, jak robił w innych partiach, albo pozamyka w szafach wszystkich przeciwników!:( A może lepiej jak wygra, może wtedy PO wygra w parnamentarnych, bo i tak cała władza jest w rękach premiera?

 • sadziu

  Oceniono 59 razy 7

  Nieudolna Platforma poświęciło swoich obywateli!, pozostawiając ich samych sobie!Jak w przypadku powodzi .
  Ale elokwentny premier Tusk zanim założył kalosze już znał sprawców powodzi, jego zdaniem zawiniły lokalne władze!
  Gdy zaś do niego wreszcie dotarło to, że tylko dzięki sołtysom wójtom i plebanom nie doszło do jeszcze gorszej tragedii na terenach zalewanych wysoka wodą błyskawicznie zreflektował się i przerzucił całe powodziowe odium na bobry i nornice!!!
  Ale premier Tusk ma pecha!
  Bo bobry i nornice nie dadzą się wrobić tak jak piloci Tu 154 w odpowiedzialność za katastrofę!, nie dadzą się oczerniać, gdyż
  ...nie oddały czarnych skrzynek Putinowi!!!, chowając je w mule z dala od Anodiny i płk Klicha!!!

 • reniusia84

  Oceniono 14 razy 6

  Ta rodzina była żałosna od samego początku. Były żałosny prezydent,który nic dla Polski nie zrobił i przez którego musiałam wyjechać za granicę za chlebem.A jego przygłupi braciszek niewiele od niego odstaje. Obiecuje złote góry!!!!!! Komorowski nie zachęcał młodych,którzy wyjechali za granice żeby wracali do kraju.On wie że kryzys jest i nadal będzie. A Kaczyński zachowuje się tak jakby kryzysu nigdy nie było!!!! Ciekawe skąd weźmie te pieniądze,które obiecuje???!!!!!!! Znowu podwyższą podatki,które i tak są za wysokie do naszych wynagrodzeń???? Żałosny Kaczor niech się zajmie swoim kotem a nie polityką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX