Komorowski reklamuje się na Openerze

Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca.
Reklamuje się na Openerze Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski. Komorowski reklamuje się na Openerze. Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca. Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego prężnie pracuje przed niedzielnymi wyborami. Robią wszystko, aby zapewnić swojemu kandydatowi należytą reklamę. Także w sieci. I tu wykazują się sprytem. Już w najbliższy weekend Open'er Festiwal. Wielu, którzy wybierają się na to wydarzenie, informacji szuka właśnie w sieci. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło "Opener" wyskoczy nam wiele stron poświęconych imprezie, a na pierwszym miejscu oficjalna strona Bronisława Komorowskiego. Kandydat życzy udanej zabawy na koncertach. Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca. Sztab spodziewa się, że fani Openera zajrzą przy okazji na stronę Komorowskiego. A takie posunięcie tuż przed wyborami jest nawet wskazane.

Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego prężnie pracuje przed niedzielnymi wyborami. Robią wszystko, aby zapewnić swojemu kandydatowi należytą reklamę. Także w sieci. I tu wykazują się sprytem.

 

Już w najbliższy weekend Open'er Festiwal. Wielu, którzy wybierają się na to wydarzenie, informacji szuka właśnie w sieci. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło "Opener" wyskoczy nam wiele stron poświęconych imprezie, a na pierwszym miejscu oficjalna strona Bronisława Komorowskiego. Kandydat życzy udanej zabawy na koncertach.

Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca.

Sztab spodziewa się, że fani Openera zajrzą przy okazji na stronę Komorowskiego. A takie posunięcie tuż przed wyborami jest nawet wskazane.

 

 

Jak Komorowski walczy o wyborców:


Strona Bronisława Komorowskiego pozycjonuje się na hasło Opener/ Google.pl

 

Mrock

 

Zobacz także:

"Henryk Sienkiewicz byłby dumny z Bronka"

Mocne! Sztab Komorowskiego naśmiewa się z Kaczyńskiego

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>