Komorowski reklamuje się na Openerze

Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca.
Reklamuje się na Openerze Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski. Komorowski reklamuje się na Openerze. Wpisujesz "Opener", a wyskakuje: Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca. Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego prężnie pracuje przed niedzielnymi wyborami. Robią wszystko, aby zapewnić swojemu kandydatowi należytą reklamę. Także w sieci. I tu wykazują się sprytem. Już w najbliższy weekend Open'er Festiwal. Wielu, którzy wybierają się na to wydarzenie, informacji szuka właśnie w sieci. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło "Opener" wyskoczy nam wiele stron poświęconych imprezie, a na pierwszym miejscu oficjalna strona Bronisława Komorowskiego. Kandydat życzy udanej zabawy na koncertach. Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca. Sztab spodziewa się, że fani Openera zajrzą przy okazji na stronę Komorowskiego. A takie posunięcie tuż przed wyborami jest nawet wskazane.

Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego prężnie pracuje przed niedzielnymi wyborami. Robią wszystko, aby zapewnić swojemu kandydatowi należytą reklamę. Także w sieci. I tu wykazują się sprytem.

 

Już w najbliższy weekend Open'er Festiwal. Wielu, którzy wybierają się na to wydarzenie, informacji szuka właśnie w sieci. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło "Opener" wyskoczy nam wiele stron poświęconych imprezie, a na pierwszym miejscu oficjalna strona Bronisława Komorowskiego. Kandydat życzy udanej zabawy na koncertach.

Bronisław Komorowski Życzy Dobrej Zabawy. Zagłosuj w wyborach 4 lipca.

Sztab spodziewa się, że fani Openera zajrzą przy okazji na stronę Komorowskiego. A takie posunięcie tuż przed wyborami jest nawet wskazane.

 

 

Jak Komorowski walczy o wyborców:


Strona Bronisława Komorowskiego pozycjonuje się na hasło Opener/ Google.pl

 

Mrock

 

Zobacz także:

"Henryk Sienkiewicz byłby dumny z Bronka"

Mocne! Sztab Komorowskiego naśmiewa się z Kaczyńskiego

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Więcej o:
Komentarze (23)
Komorowski reklamuje się na Openerze
Zaloguj się
 • fuckfame

  Oceniono 25 razy 17

  Ludzi sami sobie niszczycie Polskę! :D To zdjęcie mnie powaliło, nie dość że próbuje się w ten sposób lansować że Opener :D Tak tak po tej wczorajszej debacie już wiem jaki z niego fałszywy człowiek :D Oczywiście to moje zdanie, jeśli ktoś go lubi proszę bardzo nie mam nic przeciwko

 • kaszana

  Oceniono 24 razy 16

  dziękuje panie Bronku, będę bawiła się świetnie na openerze.
  a zagłosuję na Jarka.

 • goodbyebluesky

  Oceniono 24 razy 14

  kurr. kiedyś mi z kibla wyskoczy. brakuje jeszcze, żeby się na Plotku reklamował.

 • plotkowicz

  Oceniono 50 razy 14

  Wczorajsz debata pokazała jego kłamstwa i nieudolnosc.
  Ten człowiek nie nadaje sie na polityka a co mowic o prezydencie.
  Moj głos juz stracił.

 • dm

  Oceniono 21 razy 13

  Komorowski jako poseł głosował m.in. "... przeciwko wzrostowi wynagrodzeń dla nauczycieli, przeciwko dofinansowaniu programu "Szklanka mleka", przeciwko wzrostowi nakładów na pomoc materialną dla studentów, przeciwko dofinansowaniu rozbudowy oddziału kardiochirurgii dziecięcej w Centrum Zdrowia Matki-Polki..."

 • majciaxd

  Oceniono 23 razy 11

  obleśny facet, Plotku nie wiesz co robisz dla Polski faworyzując go..

 • zoltyswinka

  Oceniono 18 razy 10

  to się już robi wku...ające, niedługo Komor wyskoczy mi z lodówki, tu news, że rodzina mu robi kolację, tam znowu, że mamusia jest z niego dumna, skończcie już z tym szitem.

 • alliaa_

  Oceniono 53 razy 9

  po wczorajszej debacie tylko bardziej sie utwierdziłam w przekonaniu , że Komorowski to jeden wielki burak nic wiecej....zero rozumku , zero inteligencji , zero czegokolowiek..Kaczyński dał popalić temu wtrętnemu aroganckiemu bucowi Komorowskiemu , jeszcze mu za mało wygarnął bo Tusk , Klich i Komorowski odpowiadają za to że gina żołnierze w Afganistanie bo okradli wojsko na 2 mln zł
  to jest cała prawda o tych hipokrytach

 • goodbyebluesky

  Oceniono 15 razy 7

  Haha sadziu szczera prawda. Teraz wszyscy, którzy popierają Komora pewnie się oburzą na ten wierszyk. Tylko, że nie jeden raz takie żarty były na tematn Kaczyńskiego.:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX