Mama Komorowskiego: Moja synowa jest dzielna

Pani Jadwiga jest dumna z Anny Komorowskiej.

Żona Bronisława Komorowskiego, Anna Komorowska, aktywnie uczestniczy w kampanii wyborczej. I nie tylko ona. Także mama kandydata PO, Jadwiga Komorowska, chce przyczynić się do zwycięstwa syna. Udzieliła wywiadu "Gazecie Wyborczej". Chwali w nim nie tylko Komorowskiego, ale samą Annę - kandydatkę na przyszłą pierwszą damę:

Jestem pełna podziwu dla Ani, mojej synowej. Niezwykle dzielna kobieta. Wpadali do nich (Funkcjonariusze SB w 1971 r. - od red. ) na przeszukania, a jak zaczynali grzebać w dziecięcych becikach, wręczała im przygotowane wcześniej maseczki i kazała zakładać, żeby nie przenieśli na dzieci jakiejś infekcji. Dla Bronka też zawsze miała przygotowany tobołek, jakby go mieli brać do aresztu. Sama też brała udział w protestach i manifestacjach, będąc nieraz w stanie błogosławionym.

Kolejny plus dla Anny Komorowskiej.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Komorowski pokazał się z córką

Komorowski jak Kaczyński. KOCHA ZMYWAĆ

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (32)
Mama Komorowskiego: Moja synowa jest dzielna
Zaloguj się
 • joell

  Oceniono 33 razy 15

  Jesteście totalnymi debilami. Nie popieram żadnego z nich ale dlaczego nie wymyślacie piosenek o Komorowskim, dlaczego nie pokazujecie jak on mówi po angielsku? Myślicie, że jesteśmy aż tacy tępi, że nie wiemy o co chodzi? Myślicie, że nie wiemy dlaczego dajecie teksty pochwalne o Komorowskim, pokazujecie, jego babcie, matkę, żonę, piszecie jak cudownie zmywa talerze? nie wiem ile wam zapłacił jego sztab wyborczy, wiem natomiast że jesteście dnem.

 • majciaxd

  Oceniono 26 razy 14

  Plotek faworyzuje Komorowskiego, dla niego są ciągle plusy, a dla Kaczyńskiego hańbiące newsy, sprawiedliwość? żałosny jesteś Plotku

 • ffortaleza

  Oceniono 40 razy 14

  WYGLADA NA MILA STARSZA PANIA, MA CIEPLY USMIECH

 • plotkowicz

  Oceniono 71 razy 11

  Komorowski wczoraj przegrał debate, zostal znokautowany, pan Jarosław udowodnił mu wszystkie kłamstwa.
  Bronek to jest prosty człowiek, polityk drugiego rzedu, bedzie wstyd jak zostanie prezydentem.

 • sadziu

  Oceniono 32 razy 10

  Kto ty jesteś?* Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!* Jaki znak twój?- Fałsz, obłuda!* A w co wierzysz?...* w Tuska cuda!* Gdzie ty mieszkasz?* W polskim grodzie!* W jakim kraju?* Gdzie powodzie!* Czy Kraj kochasz?* Jak pieniądze!* A w co wierzysz?* Że porządzę!* Czyli wygrać chcesz wybory?* Tak! Choć mam z tym problem spory !Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!* Cóż byś zrobił zatem chętnie?* Zniszczył Jarka dokumentnie

 • sadziu

  Oceniono 26 razy 10

  Komorowski byl bardzo zdenerwowany w czasie debaty.Chyba bardzo go martwiły te teczki,które przyniósł J.Kaczynsk. Hm,widok teczek wzbudza u marszałka jakieś chore podenerwowanie.Może psychiatra Klich mógłby coś na to zaradzić?

 • dm

  Oceniono 21 razy 9

  Komorowski jako poseł głosował m.in. " przeciwko wzrostowi wynagrodzeń dla nauczycieli, przeciwko dofinansowaniu programu "Szklanka mleka", przeciwko wzrostowi nakładów na pomoc materialną dla studentów, przeciwko dofinansowaniu rozbudowy oddziału kardiochirurgii dziecięcej w Centrum Zdrowia Matki-Polki"

 • plotkowicz

  Oceniono 65 razy 9

  Anna Komorowska - obrzydliwa kobieta.
  Czemu polskojezyczne media ja lansuja na siłe?

 • toj

  Oceniono 57 razy 9

  Takiego potrzeba nam polityka.Jak ma ideały to jest im wierny.Nie tak jak Kaczyński.Najpierw jest z Wałęsą a za chwilę bezpodstawnie psy na nim wiesza,wyzywa Andrzeja L od chamów w gumiakach a potem zaprasza go do współpracy.Przykłady można podawać bez końca,więc gdzie ta jego "prawda",gdzie ideały?Proste pytanie i prosta odpowiedź-tam gdzie ma większe korzyści ale tylko dla siebie i swojego parcia na władzę.Identycznie postępuje mąż jego bratanicy niejaki Lubieniecki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX