Hayley Williams miała wypadek na scenie

Co się stało?
Wypadek Hayley Williams Podczas koncertu zespołu Paramore, wokalistka Hayley Williams miała wypadek W trakcie niedawnego koncertu zespołu Paramore, wokalistka Hayley Williams miała wypadek. Podczas skoków na scenie, niefortunnie wylądowała i skręciła kostkę Od kilku dni zespół Paramore ponownie jest w Europie i występuje na letnich festiwalach. Niestety, podczas niedawnego koncertu w Norwegii, Hayley Williams miała mały wypadek. Podczas skoków na scenie, dziewczyna tak niefortunnie wylądowała, że skręciła kostkę. Przez resztę show gwiazdka udawała, że wszystko jest ok, i dopiero po występie zajęli się nią lekarze. Teraz Hayley odpoczywa, ale warto dodać, że następne koncert nie zostały odwołane.

 

Od kilku dni zespół Paramore ponownie jest w Europie i występuje na letnich festiwalach. Niestety, podczas niedawnego koncertu w Norwegii, Hayley Williams miała mały wypadek.

Podczas skoków na scenie, dziewczyna tak niefortunnie wylądowała, że skręciła kostkę. Przez resztę show gwiazdka udawała, że wszystko jest ok, i dopiero po występie zajęli się nią lekarze. Teraz Hayley odpoczywa, ale warto dodać, że następne koncert nie zostały odwołane.

 

 

Kotek trzyma kciuki, aby Hayley szybko wróciła do zdrowia!