Isabel jest w ciąży?

Aż huczy od plotek.
Isabel jest w ciąży? Aż huczy od plotek Fakt.pl: Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz byli we Wrocławiu na meczu siatkówki Polska-Argentyna. Isabel pod zwiewną bluzką starała się ukryć ciążowy brzuszek Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz pojawili się wczoraj na meczu siatkówki mężczyzn Polska-Argentyna we Wrocławiu. Momentalnie wzbudzili wielką sensację. Dziś już nie tylko Wrocław, ale cała Polska huczy od plotek. Isabel, która zazwyczaj nosi dopasowane do figury, zapinane z przodu koszule (w różnych wariacjach) i kozaczki, tym razem miała bardzo luźną, lejącą się bluzkę. Ale nawet mimo tego, nie dało się ukryć, że jej brzuszek urósł - sugeruje fakt.pl. Czyżby faktycznie Kazimierz Marcinkiewicz po raz piąty miał zostać ojcem?

Isabel i Kazimierz Marcinkiewiczpojawili się wczoraj na meczu siatkówki mężczyzn Polska-Argentyna we Wrocławiu. Momentalnie wzbudzili wielką sensację. Dziś już nie tylko Wrocław, ale cała Polska huczy od plotek.

 

Isabel, która zazwyczaj nosi dopasowane do figury, zapinane z przodu koszule (w różnych wariacjach) i kozaczki, tym razem miała bardzo luźną, lejącą się bluzkę. Ale nawet mimo tego, nie dało się ukryć, że jej brzuszek urósł - sugeruje fakt.pl. Czyżby faktycznie Kazimierz Marcinkiewicz po raz piąty miał zostać ojcem?

 

fakt.pl

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

 

margot

 

Zobacz także:

Isabel goni Kazia do książek

Isabel straszy: Może wyciągnę z szuflady moje wiersze

Isabel: Planujemy dzieci z Kazimierzem