Kącik mola książkowego

Zapraszamy do czytania!

 

 

Kotek ma dobrą wiadomość dla wielbicieli twórczości Melissy de la Cruz - w sklepach pojawiła się kolejna część "Błękitnokrwistych" - "Objawienie". Jeśli spodobały Wam się poprzednie tomy, tym razem również nie będziecie zawiedzeni. Historia opisana w książce wciąga, nawet się nie zorientujecie, gdy dobrniecie do końca. Kotek pochłonął opowieść w jeden wieczór i nie może doczekać się jesieni, kiedy będzie mógł upolować kolejny tom :)

 

 

Nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka Schuyler Van Alen jest błękitnokrwistą. Albo w jej żyłach płynie krew Lucyfera. Więzi łączącej Jacka i Mimi, dwa anioły zagłady, nie da się rozerwać. Ale, być może, ktoś będzie w stanie to zrobić Uwikłana w niebezpieczny romans z Jackiem, Schuyler cierpi męki, mieszkając pod jednym dachem z mężczyzną, który nie jest jej przeznaczony i kobietą, która z całego serca jej nienawidzi - i która zrobi wszystko, by pozbyć się rywalki. Zakochana w Dylanie Bliss za wszelką cenę stara się kryć oskarżonego o morderstwa chłopaka. Ale czy ona sama jest świadoma własnych intencji?


Piekło nigdy jeszcze nie znalazło się tak blisko ziemi. Ten, który kiedyś stał na czele zastępów Pana, szykuje swój wielki powrót. Lucyfer, Gwiazda Zaranna, Władca Marionetek. Kto z błękitnokrwistych jest tylko bezwolną lalką w wojennym teatrze?


Klucz do otchłani znajduje się w Corcovado, w Rio de Janeiro. To tam zbiera się konklawe, by w cieniu posągu Zbawiciela debatować o przyszłości rasy. I tam dojdzie do największej zdrady w historii błękitnokrwistych - aktu niewyobrażalnego okrucieństwa, który na nowo zdefiniuje siły biorące udział w trwającym od zarania dziejów konflikcie.

 

źródło: Wydawnictwo Jaguar

 

Kotek ma jeszcze jedną wiadomość dla fanów serii! Pod tym linkiem możecie zagłosować i wybrać okładkę kolejnego tomu, "Dziedzictwa". Możecie mieć wpływ na wygląd książki :)

 

Co ostatnio czytaliście?

 

***Kotek w serwisie Facebbok - sprawdź, co u nas słychać :)***

 

Więcej o: