Natalia Lesz nagrała kawałek z Tede

"Glam Rap".
Sprytny Tede Raper wie, jak się wypromować. Tede wraca z nową płytą "Glam Rap". Zapewne sprzeda się znakomicie. Singiel promujący płytę został nagrany z Natalią Lesz, a premierę poprzedziła wojna z Peją. Tede wraca z nową płytą. Możemy być pewni, że sprzeda się znakomicie. Tym bardziej, że premierę płyty poprzedzała niezła promocja - wojna medialna z Peją. Raper doskonale radzi sobie nie tylko w świecie muzyki - najwidoczniej sekrety autopromocji także nie są mu obce. Płyta będzie nosić tytuł "Glam Rap" - nawiązanie do młodziutkiej artystki Mariny nasuwa się samo. Kto wie, może Maja Sablewska zostanie jego agentką? Druga sprawa - singiel promujący płytę został nagrany z Natalią Lesz, konkurentką Mariny. Do tego agentem Lesz jest Darek Krupa, który wcześniej był menadżerem Edyty Górniak. My Tede nie ganimy, wręcz przeciwnie - znalazł sposób na znakomitą promocję płyty. Teraz o krążku rapera mówić będą kolejno: Peja, Marina, Natalia Lesz, a może i Maja Sablewska.

Tede wraca z nową płytą. Możemy być pewni, że sprzeda się znakomicie. Tym bardziej, że premierę płyty poprzedzała niezła promocja - wojna medialna z Peją.

 

Raper doskonale radzi sobie nie tylko w świecie muzyki, ale najwidoczniej sekrety autopromocji nie są mu obce. I tak, płyta będzie nosić tytuł "Glam Rap" - nawiązanie do młodziutkiej artystki Mariny nasuwa się samo. Kto wie, może Maja Sablewska zostanie jego agentką?

 

Druga sprawa - singiel promujący płytę został nagrany z Natalią Lesz - konkurentką Mariny. Do tego agentem Lesz jest Darek Krupa, który wcześniej był menadżerem Edyty Górniak. My Tedego nie ganimy, wręcz przeciwnie - znakomita promocja płyty.

 

Teraz o płycie rapera mówić będą kolejno: Peja,Marina,Natalia Lesz i może Maja Sablewska.

 

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

 

Peja NAGRAŁ PŁYTĘ O TEDE! Wojna trwa

Peja parodiuje Tede w aucie! Wideo

Więcej o: