Piotrowska prawie jak Monroe

Chce być "M jak Monroe" a nie "M jak miłość"?
Prawie jak Monroe Aneta Piotrowska potrafi zaskakiwać. Na imprezie ''Samochód Playboya 2010'' Aneta Piotrowska pokazała się w stylowej sukience w grochy. W ten sposób chciała się upodobnić do Marilyn Monroe. Na imprezie ''Samochód Playboya 2010'' Aneta Piotrowska pokazała się w bardzo oryginalnej kreacji. Fala z blond włosów, stylowa sukienka w grochy - wszystko a la Marilyn Monroe! W jednym z grochów znalazł się nawet wizerunek legendy światowego kina. A na dole sukienki bez trudu można dostrzec emblemat z literą ''M''. To bynajmniej nie sentyment do jednego z braci Mroczków... Anecie już w głowie ''M jak Monroe'', a nie ''M jak miłość".

Aneta Piotrowska na imprezie ''Samochód Playboya 2010'' pokazała się w bardzo oryginalnej kreacji. Fala z blond włosów, stylowa sukienka w grochy... wszystko a la Marilyn Monroe!

 

W jednym z grochów znalazł się nawet wizerunek legendy światowego kina. A na dole sukienki bez trudu można dostrzec emblemat z literą ''M''. To bynajmniej nie sentyment do jednego z braci Mroczków... Anecie już w głowie ''M jak Monroe'', nie ''M jak miłość". A Wam, która bardziej się podoba - Piotrowska czy Monroe?

 

 

margot

 

Zobacz także:

Piotrowska ma torebkę za 5 tysięcy

Zwycięzca amerykańskiego "TzG" tańczył z Piotrowską. WIDEO