Magda Mielcarz wpadła do Polski

Kiedyś było jej wszędzie pełno. Teraz rzadko pojawia się na salonach.
Mielcarz wpadła do Polski Kiedyś było jej wszędzie pełno. Teraz rzadko pojawia się na salonach Na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku Magda Mielcarz pojawiła się w Polsce. Aktorka zawitała na pokazie Macieja Zienia. Sprawiała wrażenie, że bawi się dobrze Magdalena Mielcarz zasłynęła rolą w ''Quo Vadis'' . Ale po tym, jak urodziła dziecko, postanowiła poświęcić się rodzinie i zrezygnować na jakiś czas z kariery. Ale ostatnio znowu zaczęła wychylać nosa z domu. Magda od 2 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie uczy się aktorstwa w Maggie Flaningan Studio w Chelsea. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w ''Brzyduli''. Teraz wpadła na pokaz Macieja Zienia i widać, że ta atmosfera bardzo jej odpowiada. Czyżby Magdzie już zbrzydło bycie ''kura domową''?

Magdalena Mielcarz zasłynęła rolą w ''Quo Vadis''. Ale po tym, jak urodziła dziecko, postanowiła poświęcić się rodzinie i zrezygnować na jakiś czas z kariery. Ale ostatnio znowu zaczęła wychylać nosa z domu.Magda od 2 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie uczy się aktorstwa w Maggie Flaningan Studio w Chelsea. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w ''Brzyduli''. Teraz wpadła na pokaz Macieja Zienia i widać, że ta atmosfera bardzo jej odpowiada. Czyżby Magdzie już zbrzydło bycie ''kura domową''?

 

 

margot

 

Zobacz także:

Magda Mielcarz stanie przed ołtarzem

Więcej o:
Komentarze (7)
Magda Mielcarz wpadła do Polski
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 14 razy 10

  @luvme- grala Livie w tym Quo Vadis z Linda i papierowym Rzymem. W ramach promocji dawala wywiady w ktorych kreowala sie na supermodelke i "szokowala" opowiesciami o tym, ze jak jest zakochana to goli sobie glowe; to byly czasy Angeliny Jolie z nozami i fiolkami krwi, wiec pewnie chciala sie na takie cos wykreowac. Nie wyszlo, polansowala sie, a potem znikla. Ciekawe po co teraz wrocila? liczy na miejsce w Tancach z gwiazdami?

 • luvme

  Oceniono 14 razy 4

  A kim ona jest???

 • nelaaa

  Oceniono 4 razy 2

  ona jest trochę podobna do Britney :P

 • mika17

  Oceniono 4 razy 0

  @nelaa- fakt, pomieszalo mi sie. Livia to byla kanapa moich rodzicow jak bylam mala. Ale cala reszta- Linda, papierowy Rzym i golenie wlosow sie zgadzaja.

 • bajkaaa20

  Oceniono 6 razy 0

  piekna kobieta

 • nelaaa

  Oceniono 5 razy -1

  do mika17- grała Ligię. jak sie nie znasz to nie pisz

 • nelaaa

  Oceniono 7 razy -3

  powiedzmy że tak ale bardzo dobrze zagrała w Quo vadis i Quo vadis to świetny film

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX