Kora: Ksiądz wpychał mi jęzor w usta i gmerał w majtkach

Byłam ofiarą starego, obrzydliwego księdza - wyznała piosenkarka.

Kora swoją historię molestowania przez księdza w dzieciństwie wyśpiewała w nowej piosence ''Zabawa w chowanego''. W ten sposób chce zaprotestować przeciwko pedofilii w Kościele, której sama padła ofiarą. Teledysk i piosenka już 24 czerwca na stronie artystki www.kora.org.pl.

 

Szliśmy powoli do domu cudnego, by jeść winogrona w sposób arcyśmiały. Z majteczek, z ust do ust i ust. Z rąk dziecinnych tak małych - to fragment piosenki Jackowskiej.

 

Koszmar z dzieciństwa wciąż do niej wraca - przekonuje Kora w rozmowie z ''Wprost''. Miała wtedy 10 lat. Właśnie wróciła z sierocińca prowadzonego przez siostry zakonne. Trafiła tam mając cztery lata, bo matka zachorowała na gruźlicę, a ojciec nie dawał sobie rady z wychowaniem dzieci. Tam zetknęła się z księdzem, który kazał dziewczynkom wyciągać ze swoich kieszeni cukierki. Zakonnice o wszystkim wiedziały. Potem spotkała jeszcze gorszego potwora.

 

Pamiętam doskonale, jak strasznie się bałam, gdy wyszłam od tego księdza. Był starym, śmierdzącym człowiekiem, który wpychał mi jęzor do ust i gmerał w majtkach - przerywa milczenie gwiazda.

 

Kora chyba wsadziła kij w mrowisko.

 

margot

 

Zobacz także:

Kora kończy 59 lat!

Kora nie zazdrości Dodzie

Kora: Nie uważam, żeby Doda była wybitną piosenkarką

Więcej o:
Komentarze (106)
Kora: Ksiądz wpychał mi jęzor w usta i gmerał w majtkach
Zaloguj się
 • zoelle

  Oceniono 117 razy 91

  zdumiewa mnie fakt, że znajdują się takie oszołomy, które śmia wobec faktu hipokryzji i zdegenerowania czarnej stonki, przymykać oczy na fakt przestępstw popelnianych przez tych sukienkowych sku...synow. i najlepiej zwyzywac artystke albo oskarżyć ją o chęc slawy. kora nie musi starac sie o slawe - bo jest żyjącą legendą, a im wiecej będzie sie mówiło głośno o tych przestępcach, tym może szybciej ten narod otworzy oczy. brawo kora.

 • zoelle

  Oceniono 96 razy 80

  najgorsze jest to, że ci sukienkowi kryminalisci są takimi hipokrytami. jestes feministką - spłoniesz w piekle. jesteś gejem - jesteś nikim i spłoniesz w piekle, dopuszczasz aborcję, in vitro... straszą cie diabłami - sami w tym czasie trzymając oślizgłe łapy w majtkach ministrantów. obrzydliwe do bólu. i trzeba z tym skończyć za wszelką cenę!

 • panima

  Oceniono 88 razy 78

  To okropne co dzieje się w naszych kościołach i o jak wielu rzeczach nie wiemy i pewnie nie będziemy wiedzieć... Nie wyobrażam sobie, że coś takiego mogłoby spotkać moje dziecko... Zabiłabym s***wiela!!!! Nie wiem jak Ci którzy całe, życie mają służyć Bogu, którzy nas umoralniają mogą być tak okrutni.. Powinni im znieść celibat bo przez to tylko szerzy się plaga niewyżytych seksualnie zboczeńców! Wierzę w Boga ale nie wierzę w księży..

 • bokslej

  Oceniono 92 razy 76

  Wy jesteście jacyś popieprzeni( mówię do osób, które uważają ze to Kory wina, lub robi to dla skandalu) Ona wtedy miała 10 lat! była jeszcze dzieckiem! Wyjawiła to dopiero teraz, ponieważ ten arcybiskup zostanie prawdopodobnie uniewinniony! Nie jestem fanem Kory, ale wstrząsnęło mną jak przeczytałem wywiad o tym zdarzeniu! Kora jest kobietą która odważyła się jako pierwsza z polskich osób medialnych wypowiedziec się na ten temat! Podziwiam ja.

 • luna83

  Oceniono 80 razy 62

  brawo!!!przerwac milczenie!!!

 • sselrats

  Oceniono 93 razy 59

  Ksiezy na dzien dobry powinno poddawac sie chemicznej kastracji. Bylo by im latwiej w zyciu.

 • stoma

  Oceniono 69 razy 59

  Są księża i KSIĘŻA. Nie można uogólniać. Ale jak by mi kto dziecko tknął to bym go zabiła.

 • go

  Oceniono 60 razy 56

  Każdy pedofil powinien być ściagny i karany. Takie zachowania nalezy piętnować niezależnie od zawodu, stanowiska czy stanu posiadania. Jest to chyba najgorszy rodzaj krzywdy wyrządzonej drugiemu człowiekowi - po pierwsze psychicznej i fizycznej, a po drugie w stosunku do osoby bezbronnej, często bardzo ufnej.

 • greta

  Oceniono 68 razy 52

  bardzo dobrze, ze o tym mówi,bo kościołowi katolickiemu w Polsce za dużo uchodzi na sucho, nie można na tę samowolkę przymykać oczu, a robią to także księża, którzy nie molestują i niby są ok, ale udawanie że nic się nie dzieje też jest świństwem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX