Gosia Andrzejewicz na ostro

Totalna zmiana wizerunku.
Andrzejewicz na ostro Gosia Andrzejewicz postanowiła totalnie zmienić wizerunek. Znana z romantycznych ballad Gosia Andrzejewicz w klipie do piosenki "Wojowniczka" postanowiła zaskoczyć fanów nowym wizerunkiem - będzie silna i pewna siebie Znana do tej pory z romantycznych ballad Gosia Andrzejewicz postanowiła zaskoczyć fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Zapowiedzią tego ma być klip do piosenki "Wojowniczka". W rozmowie z Plotkiem wokalistka mówi: - Piosenka opowiada o kobiecie silnej i pewnej siebie, która potrafi zwyciężać w wielkim stylu. W teledysku Gosia występuje w surowym wnętrzu pustego magazynu w otoczeniu tancerek i tancerzy, jeżdżąc szybkim motorem i samochodem. - To mój jubileuszowy, dziesiąty klip i chciałam, żeby był zrobiony na najwyższym poziomie. Przy pomocy profesjonalistów dopracowałam go w najmniejszych szczegółach. Wierzę, że spodoba się on mojej publiczności - mówi Andrzejewicz. Imponująca choreografia, efekty specjalne i ciekawa fabuła mają ustanowić zupełnie nową jakość w polskich teledyskach. Dodatkowym zaskoczeniem ma być udział Gosi w układach tanecznych! Premiera klipu już niebawem

Znana do tej pory z romantycznych ballad Gosia Andrzejewicz,postanowiła zaskoczyć fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Zapowiedzią tego ma być klip do piosenki "Wojowniczka". W rozmowie z Plotkiem wokalistka mówi:

 

Piosenka opowiada o kobiecie silnej i pewnej siebie, która potrafi zwyciężać w wielkim stylu.

 

Gosia występuje w surowym wnętrzu pustego magazynu, w otoczeniu tancerek i tancerzy jeżdżąc szybkim motorem i samochodem.

To mój jubileuszowy, dziesiąty klip i chciałam, żeby był zrobiony na najwyższym poziomie. Przy pomocy profesjonalistów dopracowałam go w najmniejszych szczegółach. Wierzę, że spodoba się on mojej publiczności - mówi Gosia.

Imponujące choreografie, efekty specjalne i ciekawa fabuła, mają ustanowić zupełnie nową jakość w polskich teledyskach. Dodatkowym zaskoczeniem ma być udział Gosi w układach tanecznych!

 

Premiera już niebawem na Plotku. Póki co, musimy się uzbroić w cierpliwość i zadowolić trailerem:

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Gosia Andrzejewicz lansuje się biustem

Gwiazdy bez makijażu na próbe Viva Comet. Wideo