Sadowska ma kłopoty przez reklamę

Zajęła się nią Komisja Etyki TVP.

Komisja Etyki TVP zajęła się reklamą ekologicznej toyoty z Beatą Sadowską w roli głównej. Z analizy wynika, że dziennikarka naruszyła standardy etyczne. Szczególnie chodzi o zapisy dotyczące oddzielania prywatności od pracy w telewizji publicznej, oraz o zakazie występowania przez dziennikarzy w reklamach.

Komisja Etyki TVP wyraziła głębokie zaniepokojone tym faktem, który świadczy albo o braku niezbędnej świadomości etycznej, albo lekceważeniu standardów etycznych obowiązujących dziennikarzy telewizji publicznej.

W uzasadnieniu komicja napisała, że to fałszywe pojmowanie statusu gwiazd. Komisja Etyki chce też, aby TVP ujednoliciła przepisy dotyczące udziału pracowników w spotach.

 

Ciekawa, co komisja etyki sądzi o książce Kraśki na temat Smoleńska?

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Rusin najdroższa, Richardson tańsza

"Elle" wybrało najlepiej ubranych Polaków!

Więcej o:
Komentarze (10)
Sadowska ma kłopoty przez reklamę
Zaloguj się
 • gosia2000

  Oceniono 32 razy 26

  kolejna komisja ktora nalezaloby rozwiazac...banda proznych, nieukow debatujacych o bzdurach aby miec czym usprawiedliwic niebityczne zarobki

 • cosma

  Oceniono 29 razy 21

  Komisja etyki ?!- Kolejna Komisja darmozjadów ,chyba !!!

 • martuchaaaa

  Oceniono 10 razy 10

  podejrzewam, że za reklamę zapłacili jej tyle, że ona w nosie ma komisję etyki tvp. zresztą taka historia już kiedyś się zdarzyła - Katarzyna Dowbor reklamowała jakies wędliny i wyrzucili ją za to na chwilę z tv a potem sami prosili żeby wróciła.

 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy 8

  i...

 • bezkrytycznie

  Oceniono 5 razy 5

  "Ciekawa, co komisja etyki sądzi o książce Kraśki na temat Smoleńska?" - a co ma do tego pisanie książek przez dziennikarzy, durne półgłówki?

 • dak

  Oceniono 4 razy 4

  "Komisja Etyki TVP wyraziła głębokie zaniepokojone ...". Co głębokie zaniepokojone? Piszcie po polsku! Głębokie zaniepokojenie?
  Komisja Etyki TVP niech wyrazi głębokie zaniepokojenie reklamami DARMOWY SMS czy PUSTY SMS, a jeszcze lepiej wyda zakaz ich emisji. T.Stockinger, K.Cichopek, Z.Chajzer .... reklamują za duże pieniądze złodziejski proceder firmowany przez publiczną telewizję.Skandal!

 • littlerock

  Oceniono 4 razy 0

  Sprzedała się i to jest jej 5 min. Potem nikt już nie będzie jej szanował.

 • justttynka

  Oceniono 19 razy -1

  bardzo dobrze .!!!!!na wszystkim chca zarobic hieny!!!!a ona jest wstretna,wszedzie sie wepcham i lansuje sie na "modna "celebrytke,poprostu zalosne...niestety niektorym Pan Bog nie daje klasy aparycji,a ona wyglada jak krowa z tymi swoimi posturami

 • kinguska111

  Oceniono 10 razy -4

  Y....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX